Будівництво Лазні Керівництво

Будівництво фундаменту для лазні своїми руками

Баня стоит на ленточном фундаменте из блоков Будівництво лазні не є дуже складним і нездійсненним процесом.Вибираючи проект, слід знати, що основними просторами лазні є парна, приміщення для миття тіла, піч - камінь і слив.Парна і кімната для миття можуть бути як роздільними, так і в спільному варіанті.Додатковими приміщеннями є: роздягальня, душова, місце для відпочинку, більярдна, басейн. Разметка фундамента Основні критерії, яких необхідно дотримуватися при будівництві лазні, це - швидкий обігрів приміщення і збереження тепла протягом тривалого часу.

 

Головним елементом є фундамент для лазні - ціна якого, складається з обраного типу та кількості використовуваних будівельних матеріалів.Фундамент є основою будь-якої будівлі. Від його якості залежить довговічність будівлі. Фундамент забезпечує правильний розподіл вертикального навантаження стін на міцні шари грунту.Силова конструкція в ідеалі повинна нівелювати рух грунту.При ігноруванні даного чинника, в першу ж зиму може відбутися зміна геометрії стін і виникнення тріщин фундаменту.

 

Ленточный фундамент для бани Вибір типу фундаменту

 

Фундамент для лазні варто вибирати, керуючись такими факторами:

 
   
 1. характерними особливості грунту в будівельній зоні;
 2.  
 3. вибором будівельних матеріалів для стін.
 4.  
 

При дослідженні грунту на ділянці, потрібно викопати ямку невеликого розміру і проаналізувати склад грунту.Від його особливостей доцільно вибирати тип фундаменту, від вибору якого залежатиме вартість робіт з заливки фундаменту:

 
   
 • при наявності в грунті компонентів садової, лісовий або болотної землі, більше підійде монолітний фундамент стрічкового типу.Основою для нього служить подушка з піску;
 •  
 • фундамент для лазні своїми руками на грунті з грубозернистим піском, глиною, гравієм зводиться стовпчастого або стрічкового типу.Грунти такого виду вважаються сприятливими для будівництва;
 •  
 • будь-який тип фундаменту вибирається при наявності грунту з дрібнозернистого піску, скелястих порід, кварцу.
 •  

Источник: 24banya.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво гаражів під ключ
Будівництво гаражів під ключ

«Хінкальний» форпост Полтавченко - Життя - щоденна газета
Лідерство Країна naprâgal факт малюк, технічний директор компанії LIS кожен desâtyj менеджер регіонального та федерального рівня otdal Rodine ваш Священний обов'язок... На Неві »день від дня вирішуються найважливіші бізнес-питання, проходять ділові зустрічі - там можна запросто зустріти великого підприємця або навіть..

Баню в бізнес-центрі на Пушкарской обіцяють відкрити 1 серпня - Карпівка
Puškarskie ванни були побудовані в 1876-1877 godah на чолі з архітектором Павлом Suzor і ohranâlis як vyâvlennyj відвідали культурної спадщини.Але їх майже знесли в .. Будівництво завершилося до травня. Частина приміщень повинні були відвести під лазні.

Похожие статьи:

 1. Будівництво Лазні з зрубів Ціна
 2. Будівництво Лазні Триває Відео
 3. Будівництво Лазні Поетапно Фото
 4. Будівництво Лазні з піноблоків