Будівництво Лазні на гвинтових палях

Фундамент на гвинтових палях

устройство винтовой сваиТОВ «Лесдревпром» здійснює будівництво фундаментів для зведення будинків в Підмосков'ї і прилеглих областях.Фахівці компанії проектують і зводять підстави стрічкового, гвинтового типу, а також фундаменти-плити.

 

Гвинтовий фундамент - це підстава-опора для стін будинків, зведена з паль.Стрижні об'єднуються у верхній частині плитою або балкою (ростверком).Даний вид фундаменту підходить для будівництва дерев'яних і кам'яних будинків.

 

Пристрій гвинтовий палі

 

Гвинтові паля для зведення фундаменту являє собою ствол з ріжучими лопатями і гострим наконечником.Бурові елементи починаються на скошеної частини стрижня і плавно збільшуються в ширину.На наконечнику палі розміщується частина лопаті, складова не менш 2/3 її витка.Дана конструкція зменшує крутний момент при будівництві фундаменту.На гвинтові стрижні встановлюються прямокутні майданчики з технологічними отворами (оголовки). Обвязка свай Стовбур палі виготовляється суцільним або порожнистим.Здійснюється продаж стрижнів для зведення фундаменту діаметром від 50 до 1000 мм. Ціна виробів залежить від матеріалу виготовлення і розміру.

 

Етапи будівництва

 

Будівництво гвинтового фундаменту здійснюється у відповідності зі СНиП 2.02.03-85. Підстава будинку зводиться в кілька етапів.

Источник: www.lesdrevprom.ru

Возможно, вам понравится:

Альтанка на гвинтових палях Фундекс
Альтанка на гвинтових палях Фундекс
Фундаменти на гвинтових палях в
Фундаменти на гвинтових палях в
лазня на гвинтових палях
лазня на гвинтових палях

Україна - в'язка соломи для підпалу Росії - Amic.ru
Govorât, Київ - жовтні razmennaâ монета в neobâvlennoj військової Москвою і Вашингтоном.Мовляв, Обама на Україну завдав асиметрична відповідь Путіну.

Синів Януковича, Азарова і Пшонки захотіли позбавити депутатського імунітету - вони могли втекти до Росії - RIW.ru
Тим часом, відповідно до законодавства України, члени мисливські угіддя мають право тільки, щоб дозволити власників або користувачів земельних ділянок побудувати на цьому місці Обов'язкові будівель і споруд.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з Газобетонних Блоків
  2. Будівництво Лазні з Блоків під Ключ
  3. Будівництво Лазні з піноблоків під Ключ