Будівництво Лазні по Фен Шуй

Будівництво будинку по фен-шуй на прикладі реалізованого проекту «Королево»

Интерьеры деревянного дома Наша компанія пропонує своїм клієнтам будівництво дерев'яних будинків з індивідуальною архітектурою.

 

Кілька років тому в Wander Wood звернулася незвичайна сім'я.Тато, мама і двоє їхніх дітей представили архітекторам рекомендації, засновані на персональних числах Гуа кожного члена сім'ї.Ця формула фен-шуй використовується при проектуванні житла і для правильної розстановки меблів в ньому.

 

«Нам дуже важливо, щоб будинок для господарів був таким же зручним, як теплі капці.Тому ми не продаємо своїм клієнтам типові проекти будинків з бруса, і кожен раз створюємо унікальний.

 

Коли нам запропонували опрацювати план будинку по фен-шуй, складності нітрохи не лякали: дуже вже багато можливостей надавала така постановка завдання.
І хоча довелося поламати голову, в результаті всі завдання були з успіхом виконані навіть у дрібницях, а будинок придбав оригінальну форму ».

 

Коли дворічне будівництво будинку по феншуй було завершено, ми всі майже одночасно почали вірити в чудеса - результат вразив навіть бувалих.Перед нами постав живий будинок. Будинок, який посміхається, а коли в нього входиш - обволікає теплом і затишком.Він ніби наповнений особливою атмосферою, в якій завжди добре і спокійно.

 

Фен шуй для будинку починається з вибору ділянки під забудову

 

В наш час мало хто може дозволити собі вибрати ділянку, який знаходився б на схилі пагорба, «обличчям» озера ріці, і відповідав безлічі інших вимог фен-шуй.

 

Але забезпечити правильне розташування будинку по фен шуй - цілком у наших силах.Головне, щоб всі причетні - і господарі, і архітектор, і будівельники - були щиро зацікавлені в результаті.І тоді питання, як правильно розташувати будинок на ділянці, щоб він стояв оптимальним з точки зору фен-шуй чином, не викликає особливих труднощів.

 

Проект будинку по фен-шуй повинен завжди приносити користь людям

 

Кожен проект вирішує якесь завдання майбутніх мешканців.Проекти будинків по феншуй - не виняток. Ще на етапі проектування в них закладають те, що господарі хочуть отримати від свого нового житла.

 

Гроші і примноження багатства як самоціль нашу незвичайну пару не цікавили.Феншуй заміського будинку переслідував іншу мету - примножити здоров'я і зберегти гармонію в родині.

 

«Феншуй дозволяє піклуватися про здоров'я людини, так як чітко розділяє сприятливі і несприятливі зони.Зони фен-шуй в будинку повинні бути розташовані максимально зручно. Важливо, наприклад, напрямок будинку, розташування сходів і вікон у будинку, план кімнат з правильною орієнтацією спальних місць по сторонах світу.

Источник: wanderwood.ru

Возможно, вам понравится:

Альтанка на гвинтових палях Фундекс
Альтанка на гвинтових палях Фундекс
Фундаменти на гвинтових палях в
Фундаменти на гвинтових палях в
лазня на гвинтових палях
лазня на гвинтових палях

Україна - в'язка соломи для підпалу Росії - Amic.ru
Govorât, Київ - жовтні razmennaâ монета в neobâvlennoj військової Москвою і Вашингтоном.Мовляв, Обама на Україну завдав асиметрична відповідь Путіну.

Синів Януковича, Азарова і Пшонки захотіли позбавити депутатського імунітету - вони могли втекти до Росії - RIW.ru
Тим часом, відповідно до законодавства України, члени мисливські угіддя мають право тільки, щоб дозволити власників або користувачів земельних ділянок побудувати на цьому місці Обов'язкові будівель і споруд.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Фото Відео
  2. Будівництво Лазні Поетапно
  3. Будівництво Лазні з піноблоків