Будівництво Лазні Проекти Відео

Проект двоповерхової лазні з колоди і бруса

проекты больших баньНа першому поверсі лазні все стандартно. Входячи в будинок, ви відразу потрапляєте в загальну кімнату відпочинку.З неї є вхід в душову, звідки вже можна потрапити в приміщення парної.Також в загальній кімнаті розміщується сходи на другий поверх.

 

За розміром цей будинок займає не так багато місця, на другому поверсі розташований балкон і одна загальна кімната, де можна спорудити гостьову.Загальна площа другого поверху - 27 м ², з яких близько 19 м ² припадає на кімнату.

 

Велика баня в два поверхи

 

Якщо хочеться розмаху й простору в лазні, то цей проект для вас! Велика і простора кімната відпочинку на першому поверсі з вікнами забезпечить хороший огляд (і тут важливо вибрати правильні вікна для лазні, щоб уникнути зайвих тепловтрат). Проект этажей в большой бане Другий поверх в цьому варіанті досить великий, і включає в себе цікавий відкритий балкон.На першому поверсі лазні розташована парна, мийна, кухня і підсобні приміщення:

 

Сьогодні проекти двоповерхових бань з колоди, бруса або з блоків нікого вже не дивують, навпаки, все частіше можна зустріти на заміській ділянці просторі і шикарні зруби під лазню.І немає нічого дивного в тому, що для таких проектів вибирається саме дерево - лазня з піноблоків в такому варіанті виглядала б безглуздо.З одного боку, це варіант лазні не з дешевих. Велике будова в кілька поверхів з кімнатами вимагає вкладень з оздоблення та обстановці приміщень.Але, з іншого боку, таке проектування дозволяє заощадить місце на ділянці, якщо вам крім лазні потрібно десь розміщувати гостей, або ви хочете мати власну майстерню, відокремлену від основного будинку.Якщо ви будуєте баньку своїми силами, то не варто забувати і про те, як правильно робиться стяжка підлоги своїми руками, це дозволить в майбутньому зберегти тепло і вберегти дерево від вологи.Проекти великих бань не дарма завоювали популярність у нашій країні, здавна багатою лісом і природними матеріалами.

 

Справжня російська банька допоможе вам зміцнити здоров'я, дозволить організму накопичити сил у боротьбі з хворобами і буде завжди збирати всередині себе галасливі і веселі компанії близьких друзів і родичів!

Источник: hotbanya.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво гаражів під ключ
Будівництво гаражів під ключ

Компанія «Техмаг» розширює асортимент товарів і брендів - Прес-reliz.ru (прес-реліз)
Розширення predlagaemogo запас теплих полюсів (http://www.luxpol.ru / cat.html) і подібна контрактна політика в першу чергу пов'язані із збільшеним попитом з боку споживачів на якісну продукцію, реалізовану за ціною, нижче вартості європейських аналогів... Можна виділити наявність ..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Проекти Фото
  2. Будівництво Лазні Проекти Ціни
  3. Будівництво Лазні Фото Відео
  4. Будівництво Лазні Триває Відео