Будівництво Лазні Рекомендації

Будуємо лазню своїми руками

Строим баню своими руками будівельні Бані власними руками вражає не Граніт реальність.Потрібно всього лише задатися конкретною метою і прикласти зусилля для її реалізації.Для полегшення процесу ознайомтеся з основними порадами в цій справі.

    

Варто відзначити, що практично кожен народ має свій тип лазні, багато з них стали популярні і у нас - турецькі хамами, сауни, японські офуро. Але їх використовують більше як розвага. А на території своїх заміських котеджів продовжують вибудовувати російські лазні з легким паром, приємно зігріваючим дихальні шляхи, віниками, що залишають неповторний запах і теплим чаєм після всього процесу.

В основному лазня є першим мешканкою ділянки.Її легко і швидко споруджувати і до пори воздвиження справжнього дому можна експлуатувати для житла.Варіантів стійки величезна безліч. Різні фундаменти, стіни, покрівлі та печі.Обов'язково варто зайнятися складанням кошторису і гарненько продумати планування, але насамперед потрібно вибрати місце під баню.

Місцезнаходження лазні

Чудове сусідство для лазні - водойму. Якщо таке диво є на ділянці, то варто розміщувати баню саме там, але не ближче 15 метрів, щоб уберегти її від затоплення.Доцільніше заховати зруб від сторонніх очей, десь у глибині ділянки.Можна поєднати з теплицею, дачним будиночком, майстерні або ж збудувати окремо.Поєднання, звичайно процес більш трудомісткий. Тут потрібно врахувати санітарно-гігієнічні норми, гідроізоляцію і правильно розрахувати каналізаційну систему.У разі виконання цих пунктів не буде спостерігатися вогкості і неприємного запаху.

Планування

Розмір лазні залежить тільки від можливостей і переваг господаря. Найчастіше вибирають варіанти 6х6 або 3, 5х3, 5. У такий невеликої лазні компактно розмістяться - передбанник, парна і мийна.При бажанні завжди можна прилаштувати туалет або приміщення для зберігання палива.

Передбанник використовується як кімната відпочинку, але багато переробляють її в роздягальню або зовсім обходяться двома кімнатами.Габарити кожної кімнатки також залежать від господаря. Головне, щоб було комфортно.

Фундамент

При будівництві на сухому однорідному грунті фундамент замінюють плоскими каменями.Для початку їх обробляють антисептиками і обмазують гарячим бітумом.І потім укладають на них нижні вінці будови. Камені повинні розташовуватися під кутами і під сполуками зовнішніх з внутрішніми стін будови.Простір між каменями заповнюють глиною. Допускається і стрічкова укладання каменю, тоді зверху їх покривають шаром гідроізоляції.

Источник: siog.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво гаражів під ключ
Будівництво гаражів під ключ

Васнецовському Рябово

- ДТРК фліс
Âmočnyj ремонт не spasaet. Deneg в будівництво kačestvennoj автотраси в чистій зоні... Це альтанка, лазня, комору і ряд інших будівель з колод, характерних для села, але не для священицької садиби, їх тут ніколи не було.

Куди поїхати з Москви

- Портал про нерухомість Realto.Ru
На відстані близько 2 км від моря в селищі Дагомис можете орендувати будинки площею 250 квм, на ділянці є лазня і невеликий басейн. .. Ще одна відмінність - в Криму в приватному секторі поки пропонується в оренду досить мало об'єктів щодо нового будівництва.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Економ Класу
  2. Будівництво Лазні Відео Уроки
  3. Будівництво Лазні з Цеглини Відео
  4. Будівництво Лазні Поетапно
  5. Будівництво Лазні з піноблоків