Будівництво Лазні Все про Деревині

Яка деревина найкраще підійде для будівництва лазні?

Какая древесина лучше Дерево - як і раніше, самий стандартний матеріал, що використовується для будівництва лазні.На це є кілька причин:

 

- Деревина найкраще з усієї будматеріалів реагує на велику вологість і різкі коливання внутрішніх температур, при постійних зовнішніх.Дерево не трісне як цегла, не покриється іржею, як залізо, а поглине надлишки пара і конденсації.

 

- Торкаючись навіть дуже гарячого дерева практично неможливо обпектися, а від металу або кераміки при такій же температурі можна отримати опіки.

 

Але не будь-яка деревина підійде для будівництва лазні.

 

В Росії не прийняти будувати парні з більшості листяних порід.Справа в тому, що той же клен, ясен, вільха мають занадто закриті осередки пір, швидко нагріваються і погано тримають атмосферу усередині лазні.Виходить так званий «важкий пар» ... Є, звичайно, винятки.Це дуб, осика і береза. Хоча зовнішні стіни лазні можна будувати з будь-якого дерева.

 

Какая древесина лучше Від бюджетних порід сосни та ялини - до дорогого кедра.Це з м'яких порід. Вони добре приймають і віддають вологу, регулюючи цим мікроклімат усередині парної.Модрина - взагалі унікальне дерево, правда, перші роки така парна даватиме нестійкий пар.Але зате простоїть така банька років сто, а то й більше.

 

Справа в тому, що всі хвойні набагато краще захищені від гнилі і всіляких комах своєю природною смолистістю, яка не дає деревині - біологічно деградувати від псування грибками або мікроорганізмами.

 

Не дивлячись на те, що деревина хвойних, що ростуть на півночі Сибіру набагато щільніше їх південних «братів», вона так само добре підходить для будівництва лазні.Така деревина дуже сильна структурно, сама міцна, практично не потребує якоїсь штучної захисту від біологічних шкідників, бо містить арабіноглатан - як би натуральний антисептик - природний захист.

 

Якщо порівнювати міцність різних частин дерева, то сама щільна і малопорістое - це серцевина.Якщо є можливість, то будуйте з неї. До речі, у тій же модрини серцевина буває ¾ від усього стовбура.Як мінімум термін експлуатації у такої лазні підвищиться вдвічі.

Источник: www.winterhouse.ru

Возможно, вам понравится:

каналізація у приватному будинку
каналізація у приватному будинку

Секрет будівництва: велика компанія - надійний будинок - ГдеЕтотДом.РУ - Нерухомість Росії
Дрібні фірми, які змушені закуповувати деревину на стороні, часом і самі точно не знають, що їм привезуть.Але ж від матеріалу залежить якість всієї споруди. По-друге, велика компанія обов'язково.. Адже все про себе розповідають красиво.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Рекомендації
  2. Будівництво Лазні з сіп панелей
  3. Будівництво Лазні Триває Відео
  4. Будівництво Лазні Відео Уроки
  5. Будівництво Лазні з піноблоків