Будівництво Лазні з сіп панелей

Будівництво будинків з СИП панелей
СИП панели- технологія майбутнього, освоєна в сьогоденні. Завдяки їй доступні будинку з СИП панелей можна будувати швидко.

Ми досить давно працюємо на ринку малоповерхового будівництва, і помітили, що деякі клієнти відмовляються від будівництва каркасного будинку на користь більш дорогих варіантів.Ми вирішили дізнатися, чому, і з'ясували, що:

 

- люди вважають каркасні будинки ненадійними і недовговічними;  
- У них виникають сумніви в тому, що каркасний будинок досить добре утримує тепло.
Таку думку про каркасних будинках сформувалося в радянський час, коли практично будь-які садові будиночки будувалися з тих матеріалів, які вдалося «дістати».Більшість цих будинків гордо іменувалися каркасними, хоча до реальної технології каркасного будівництва вони мали лише опосередковане відношення.
А між тим, технології існували вже тоді. У країнах з непростим кліматом, таких, як Канада, Фінляндія і США, до технології каркасного будівництва завжди ставилися дуже серйозно.І постійно вдосконалювали її.  
І сьогодні ми можемо запропонувати вам результат цієї роботи: надійні і довговічні будинку з СИП панелей.Так-так, ті самі канадські будинки, про які ви напевно вже чули!

 

Що таке СІП панелі

 

СИП панель або сендвіч-панель являє собою тришарову конструкцію, зовнішні стінки якої виконані з орієнтовано-стружкової плити ОSB, а внутрішній - з пінополістиролу.OSB по краю виступає над пінополістиролом, утворюючи паз глибиною 50 мм по всьому периметру панелі.Цей паз необхідний для кріплення панелей до каркаса будівлі, який виконується з дошки товщиною 50 мм.Варто відзначити, що більш товсті стійки і балки робляться з декількох дощок, з'єднаних разом.
З СИП панелей робляться не тільки зовнішні стіни, але і внутрішні перегородки, підлогу і міжповерхові перекриття.Крім того, сендвіч панелі замінюють обрешітку даху, покрівельний матеріал, такий як металочерепиця або ондулін, монтують прямо на них.

Источник: www.banidom.ru

Возможно, вам понравится:

Будуємо будинок з SIP панелей. День 16
Будуємо будинок з SIP панелей. День 16
Будівництво будинку з СИП (SIP
Будівництво будинку з СИП (SIP
Будівництво з сіп панелей
Будівництво з сіп панелей

Україна - в'язка соломи для підпалу Росії - Amic.ru
Govorât, Київ - жовтні razmennaâ монета в neobâvlennoj військової Москвою і Вашингтоном.Мовляв, Обама на Україну завдав асиметрична відповідь Путіну.

Синів Януковича, Азарова і Пшонки захотіли позбавити депутатського імунітету - вони могли втекти до Росії - RIW.ru
Тим часом, відповідно до законодавства України, члени мисливські угіддя мають право тільки, щоб дозволити власників або користувачів земельних ділянок побудувати на цьому місці Обов'язкові будівель і споруд.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Триває Відео
  2. Будівництво Лазні Відео Уроки
  3. Будівництво Лазні з піноблоків