Будівництво Маленькій Бані на Дачі

Побудувати маленьку баню

Построить маленькую баню Побудувати маленьку баню без парилки на дачі може практично кожен з бажаючих, адже це не передбачає великих матеріальних вкладень.Відсутність парної кімнати в лазні означає, що тут буде присутній два відділення - мийка та передбанник.Останній використовуватиметься як роздягальні. Функція маленької лазні під ключ недорого полягає в тому, що в ній будуть періодично митися її власники, після дня, проведеного на дачі.Так як площа подібних споруд невелика, то одночасно перебувати в ній зможуть максимум дві людини.

 

Що стосується розмірів невеликих бань, то вони в основному мають квадратну форму - від 2, 5х2, 5 м до 3х3 м.Цілком достатньо, якщо діаметр колоди, використовуваного в процесі їх будівництва, дорівнюватиме 21-23 см.Товщина Takoje будівля Бані під ключ Матеріал, на основі аналізу практики побудови компактних ванни без parnyh відсіків, достатньо.

 

Більшість людей мініатюрні лазні споруджують з тією метою, щоб митися в них в теплу пору року, тобто сезонно.Але іноді їх все ж використовують і взимку. Останнім часом люди, що планують використовувати маленьку баню протягом усього року, намагаються утеплювати каркасну конструкцію передбанника, щоб взимку відчувати себе в ньому більш комфортно. Раніше, як відомо, люди не замислювалися над подібними речами, вважаючи дану витівку зайвої ідеєю.Тут, за традицією, встановлюється одна лавка. Після того, як людина завершив процедури, він накидав на себе теплі речі і бігом повертався в теплий будинок, щоб вже в ньому як годиться обсохнути і відпочити.Так що, можливо, утеплення передбанника, і не така вже безглузда ідея.

 

Але, дивлячись на це з іншого боку, якщо ви думаєте, як побудувати маленьку баню без парилки на садовій ділянці, то утеплювати передбанник все ж буде зайвим.Справа в тому, що основне тепло лазня отримує від печі, яка встановлюється в передбаннику, а якщо її немає, то і обігріватися бані нічим.Відповідно, навіть у добре утепленому передбаннику буде достатньо холодно для того, щоб швидко замерзнути в ньому взимку.

 

Якщо споруджувати дане відділення з колоди, то, звичайно, буде трохи комфортніше через тепла, поступаемого з мийки.У тому випадку, якщо використовувати баню ви вирішили взимку, то над цим варіантом можна подумати.В іншому випадку, ця затія не має сенсу, ви тільки витратите більше грошей і часу.

 

Так що, якщо ви вирішили побудувати на своїй дачі маленьку баню, позбавлену парного відділення, то радимо вибрати варіант з розмірами 3х3 метри, а передбанник спорудити на каркасно-щитової основі.

Источник: block-container.ru

Возможно, вам понравится:

Зруби дерев яних будинків і бань
Зруби дерев'яних будинків і бань

Нова визначна пам'ятка Самарської області - елітний готель в селі Хрящевка, стилізований під середньовічний замок - Журнал Самарі
Журналістів Samarske Известия »prodolžaût rasskazyvat самий мальовничий, zagadočnyh, повної містики і легенд, маршрут Самарська область.Сподіваємося, що кожен з вас, подорожуючи по губернії, відкриє для себе щось нове.Хтось любить будувати повітряні замки.


Похожие статьи:

  1. Будівництво каркасних Бані на Дачі
  2. Будівництво Лазні Економ Класу
  3. Будівництво Турецької Бані Хамам
  4. Будівництво лазень і саун Відео