Будівництво Мансарди на Бане

Крокви та будівництво мансарди для лазні і вдома, як правильно встановити і зробити каркас даху і монтувати кроквяну систему
 

Постановка завдання

 

як тільки оболонка стіни smontirovan, pristupaût монтувати горище корпусу.Спочатку укладають балки перекриття, а на них монтують П-подібні рами каркасу даху, які потім і перетворюють на "ламану" дах.Така схема дозволяє не тільки більш ефективно використовувати площу мансарди, а й найголовніше - уникнути розпірних зусиль на стіни, що для каркасних споруд дуже важливо.Розглянемо, яким чином можна вдосконалити і цю традиційну технологію.

 

Шукаємо способи спростити монтаж каркаса мансарди

 

На малюнку нижче показано, що основу каркаса мансарди утворюють ряд стійок (ab, cd і паралельні їм) і ряд ригелів (be і паралельні йому), які й визначають об'ємний простір під дахом. Здавалося б, ну чому не піднімати відразу стійки (ab і cd), з'єднані з балкою (be).І швидше і простіше. Так, якщо для будинку з габаритами в плані 6x6 м треба встановити 14 стійок і підняти 7 балок, то у випадку зібраних заздалегідь П-подібних конструкцій потрібно підняти всього 7 складальних одиниць.

Як зробити зручний шаблон Проблема  

При традиційній технології спочатку виготовляють одну кроквяну конструкцію, а по ній роблять інші.При такому способі збирання відхилення в розмірах неминучі - важко точно дотримати конфігурації заготовок, а найголовніше - не виключені зміщення деталей при складанні.В результаті вузли нерідко доводитися допрацьовувати за місцем на даху.

Рішення  

Всі з'єднання виконувати в точно заданому просторі.Для цього знадобиться просте пристосування. За заданими розмірами "h" та "L" прямо на настилі прорисовують трикутник, по контуру якого прибивають обмежувальні дошки.Для чіткого визначення розташування ригелів забивають два базових цвяха.

 

Заготовки для крокв спочатку відрізають з плюсовим попусків.Потім їх присувають до обмежувальних дошках і приступають до доопрацювання.

 

порівняння ДЛЯ рись. 11c pokazanи два типи karkasnиh stroeniy. Наступна - схема obиchnaya Будиночка, montiruemogo posledovatelyno на поверсі.Така схема характерна для північноамериканських технологій малого будівництва (так звана «платформа»).Справа - технологія спорудження відразу на два рівня. Проаналізуємо економічну сторону зведення каркасів за обома варіантами.Трудовитрати в другому варіанті знижені за рахунок виключення необхідності спорудження окремого каркаса мансарди, а корисна площа 2-го поверху збільшена більш ніж на 20%.На 1/3 скорочується і площа даху, що також знижує витрати.

Источник: www.rubanya.ru

Возможно, вам понравится:

Зруби дерев яних будинків і бань
Зруби дерев'яних будинків і бань

Половина виставлених на продаж у Таллінні та Тарту квартир не має дозволу на використання - DELFI.ee
"Якщо зайти в старе приміщення, а там, наприклад, багаті ванні кімнати, лазні, мансарди, може виникнути підозра, а чи є дозвіл на використання, - пояснив завідувач служби будівельного нагляду Тартуськой Міськуправа Андрес Айнт.- Дозвіл дає впевненість у тому, що з ..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з сіп панелей
  2. Будівництво Веранди для Бані
  3. Будівництво Бань в Улан Уде
  4. Будівництво Лазні Поетапно