Будівництво Полків в Бане

Будівництво лазні своїми руками

Подготовка участка для фундамента Для початку необхідно визначитися з місцем розміщення і конструкцією майбутньої будови.Бажано не поєднувати лазню з іншими спорудами, якщо, звичайно, того дозволяє площа вашої ділянки.Габарити будови визначаються розмірами її внутрішніх приміщень: роздягальні, мийної, парилки, кімнати відпочинку.

 

Невід'ємним атрибутом будь-якої лазні є передбанник, який повинен мати хороше освітлення і бути утепленим.Крім російської лазні великою популярністю користується і фінська лазня.Основна їх відмінність в тепловому режимі. Разметка под столбчатый фундаментРосійська лазня волога (при 70 0С вологість 60/80%), а фінська суха (при температурі більше 90 0С зберігається вологість всього 20/30%).

 

Як матеріал для лазні можна використовувати цеглу, бутовий або природний камінь, газосиликатні блоки, але краще, звичайно, віддати перевагу дереву.Вважається, що для будівництва лазні прекрасно підходять сухі бруси і колоди з хвойних порід товщиною 12/20 см.При цьому бруси і колоди повинні мати невелику кількість смоляних порожнин, сучків, з яких при високій температурі почне текти смола.Вважається, що сосна і ялина здатні швидко і повністю вбирати пар, при цьому постійна вологість і температура в приміщенні зберігатимуться.До того ж при підвищенні температури буде виділятися приємний смоляний запах.

 

Невід'ємною частиною будь-якого будови є фундамент.Для початку, перш ніж приступити до його будівництва, потрібно підготувати майданчик під майбутню споруду. Баня на ленточном фундаменте Ділянка, виділена під лазню, звільняється від сторонніх предметів, потім з нього необхідно зняти рослинний шар (дерен) і вирівняти.

 

Після всього перерахованого вище можна приступати до розбивки майданчики згідно з планом.По кутах підготовленого для лазні ділянки встановлюються обноски від зовнішнього контуру (на відстані 1/1, 5 м) майбутньої будови.Обноски, які використовуються для позначення контуру фундаменту, являють собою кілочки з прибитими зверху брусками і натягнутими шнурами.

 

Для того щоб перевірити, що обноски встановлені правильно, необхідно порівняти відстань між усіма кутами по діагоналях.У разі якщо відстані рівні, це свідчить про паралельність сторін фундаменту.Однак сувора паралельність стін лазні і фундаменту небажана, оскільки звукові хвилі, що відбиваються від стін, будуть створювати багато шуму.Тому протилежні стіни розташовують так, щоб їх відхилення від паралельного положення становило 40.При цьому одна стіна від паралельного положення відхиляється в одну сторону на 20, а другий стіна - в інший бік також на 20 (3, 5 см на кожен метр довжини).

Источник: 24banya.ru

Возможно, вам понравится:

Зруби дерев яних будинків і бань
Зруби дерев'яних будинків і бань

У Хабаровському краї підбили підсумки поліцейської «риболовлі» - Priamurka.ru
Більш великий улов ožidal оперативників в будинку Антоніни В.У морозильній камері на полицях разом з овочами і травами поліцейські виявили 75 прозорих пластикових контейнерів з ікрою.Про її походження жінка повідала майже романтичну історію.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Цегляної Бані
  2. Будівництво колод лазні
  3. Будівництво Бань Відео
  4. Будівництво лазні з бруса
  5. Будівництво Лазні Поетапно