Будівництво рубаних Бані

 

Будуємо лазню, вибираємо колоди

 

Для будівництва лазні нам потрібні добре просушені, прямі колоди, діаметр яких становить 200-250 мм.Їх вологість не повинна бути більше 10%. Для цього доводиться витримувати деревину.У невитриманими вигляді вона годиться тільки в двох варіантах: 1. Для холодного клімату; 2. Якщо дуже товсті колоди.

 

Товщина стін, як правило, залежить від умов клімату.Чим легший матеріал, тим тонше стіни. Для рубки сауни або лазні потрібна дуже хороша деревина, що не заражена грибком і жуками - древоеда.Заготівлю колод потрібно виробляти однакового діаметра і товщини. Якщо дуже важко підібрати по одній умові, значить, робимо підбір з допустимою різницею в 3-4 сантиметри.Це полегшить роботу з будівництва зрубу. Комель в колодах обтісують, і надають форму овалу.При цьому стесуванню деревини потрібно робити тільки з внутрішньої сторони, і тільки до тієї товщини, яка буде рівна верхньому діаметру.Тобто потрібно домогтися такого результату, що б колоди стали рівними і на початку і в кінці. Як відомо колоди мають конічну форму, а значить, при укладання їх слід чергувати.Один раз на ліву сторону комлем, другий раз в праву.

 

Так само є з'єднання «в обло», але воно вважається більш легким, якщо порівнювати з'єднання в «лапу».Для того що б вибрати «лапу» потрібно кінець колоди обтесати сокирою на два канти, а потім намітити контури, і обробити пилою і сокирою.Дуже гарною рисою в з'єднанні «лапою» є те, що на кутах зменшується продувність кута.Але тут потрібні колоди абсолютно однакової величини, так як розміри «лап» прямо залежать від товщини самих колод.Для першого нижнього вінця тесанням колод не потрібно.

Источник: 24banya.ru

Возможно, вам понравится:

Зруби дерев яних будинків і бань
Зруби дерев'яних будинків і бань

Транспортний коридор "Європа-Західний Китай" пройде через регіон - 33LIVE.RU
Чукчі ASK: - Слухай, все у ванні з venikami Ідуть і TY Cego пилосос? .. Питання розвитку транспортного комплексу регіонів ПФО обговорили в Оренбурзі.Там пройшла нарада під головуванням приволзького повпреда Михайла Бабича і міністра транспорту Росії Максима Соколова.

Лавки і лави для дачних ділянок: РОБИМО САМІ - president.org.ua
Уточніть справжній Dacula не простий lavočki або лавки, який може бути не тільки місцем для відпочинку і графік платежів, і ніяке художнє оформлення у всьому.Використовуючи свої навички та .. Якщо після будівництва лазні або будинку у вас залишилися шматки колод, не поспішайте колоти їх на дрова.


Похожие статьи:

  1. Будівництво брусових Бані
  2. Будівництво Каркасних Бань
  3. Будівництво Дачних Бань