Будівництво Сучасній Бані

Будівництво лазень, будівництво російської лазні

Будівництво лазень

 

Баня - це слово знайоме всім і у кожного народжуються спогади і відчуття пов'язані з відвідуванням цього чудового будиночка.Багато опишуть це словами: "Як заново народився!", "Ну, нарешті відчув себе чистим!", "Ех, добре в лазні!" і т.д. Звідки з'явилася лазня не знає достеменно ніхто, швидше за все її винахід загубилося в десь в первісних часах, але це вже не суть важливо.Головне, що ми тепер можемо користуватися, насолоджуватися і отримувати оздоровчий ефект від відвідування лазні. Слов'яни і багато народів жили поруч із нами користувалися лазнею і в першому тисячолітті нашої ери (археологи розкопали), у відмінності від немитої Європи.

 

Сучасні лазні в Росії будуються з струганого колоди, так як при експлуатації лазні колоди схильні до великого перепаду температур і підвищеної вологості.Так як природний деревний захисний шар не зчищається під час обробки струганого колоди, то і стійкість до навколишнього середовища дуже висока, так само як і довговічність, на відміну від бруса і оциліндрованного колоди.Зруб для будівництва лазні готується з добірних колод, які обробляються вручну (строгаются після просушування). Коли колоди готові з них формують зруб для майбутньої лазні і підбирають необхідні комплектуючі, а потім все розбирають і везуть на місце будівництва.Найкраще і правильніше займатися підготовкою та укладанням бруса для лазні взимку, оскільки колоди зрубані взимку більш сухі, не псуються і без паразитів, та й не синіє.Баня, яку поставили взимку, швидше дає осадку і в ній набагато раніше можна приступати до обробки.

 

Фахівці нашої будівельної компанії "Діброва" скомплектує і виберуть разом з вами найкращий варіант матеріалів і конструкції майбутньої лазні. Виїхавши на місце майбутнього будівництво ми зможемо дати більш чіткі рекомендації по розташуванню, архітектурі і часу будівництва майбутнього будиночка для очищення і відпочинку.

 

Дуже важливо при виборі майбутньої лазні визначиться з її конструкцією, т.е те, що буде в ній в обов'язковому порядку, до наступних прибудов, якщо вони з'являться.Ми рекомендуємо обов'язковий набір наступних приміщень в лазні: парилка (без неї бані - це не лазня), мийне відділення (поруч з парилкою), кімната з душем і санвузлом (можливо і з басейном), приміщення для відпочинку і переодягання.Але це тільки наша рекомендація, а насправді конструкція лазні може який завгодно, на Ваш вибір і смак.

Источник: skdubrava.ru

Возможно, вам понравится:

Зруби дерев яних будинків і бань
Зруби дерев'яних будинків і бань

ПОБЛИЗУ Спас з Nereditse побудований з Banyuls kotlovanom без веб-сторінці Ради Фахівців - ДТРК Славія
Ladnaâ сучасна ванна кімната poâvilas під затоку в місці Пам'ятник культурної спадщини близько року тому.Формально .. Про які дозволах йде мова, для вчених загадка, адже, як стверджують фахівці Росприроднагляду, вони про будівництво на Нередице були не в курсі.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Турецької Бані
  2. Будівництво рубаних Бані
  3. Будівництво Простий Бані
  4. Будівництво зрубу лазні