Будівництво Турецьких Бань під Ключ

Будівництво турецьких лазень або хамам під ключ

Нижняя подсветкаБудівництво турецьких лазень - це один з напрямків, яким ми із задоволенням займаємося.У цій роботі чимало творчості, завдяки різноманітності дизайну приміщення турецької лазні.

 

Хамам дозволяє отримати естетичне задоволення від вишуканого інтер'єру з східними мотивами, казкової підсвічування і розслаблюючій музики.Він дає можливість повної релаксації на теплій лаві або масажному столі в хмарі ароматної пари.

 

Будівництво турецької лазні, етапи

 

Будівництво турецьких лазень зазвичай проводиться нашими майстрами протягом 1-3х місяців і складається приблизно з 6 етапів:

 

1-2.Створення конструктиву. Спочатку створюється так званий «конструктив» турецької лазні, який включає монтаж стін, двері, стелі, крамниць і масажного столу.Монтаж систем сантехніки, освітлення, вентиляції, ароматизації, паропроводу, обігріву підлог, лавок і стін усередині майбутнього хамама, монтаж обладнання в тих.приміщенні.

 

Хаммам в фитнесклубе3.Гідроізоляція всій поверхні приміщення хамама.

 

4.Отделка приміщення хамама керамічною плиткою, мармуром, мозаїкою, затирка швів.

 

5.Монтаж пристроїв вентиляції, сантехніки, світильників, оптоволоконного освітлення і вологозахищених аудіоколонок.

 

6.Пусконаладочние роботи.

 

Особливості будівництва турецьких лазень

 

Будівництво турецьких лазень припускає округлені бічні контури стелі, який має звичайно форму купола, напівциліндра або чотирьох пелюсток.Стеля, як правило, покривається дрібної мозаїкою світлих тонів.

 

Купол хамама фитнесклубаПідлоги, лавки, масажні столи і стіни у лавок хамама повинні бути теплими, для цього застосовуються системи «теплих підлог» - водяного або електричного типу.

 

Як правило, в хамаме встановлюється два роздільних стилізованих латунних крана на холодну і гарячу воду.Вода з них змішується до потрібної температури у мармуровій Курна.

 

У будівництві турецьких лазень хамам активно використовується оптоволоконное освітлення, яке абсолютно безпечно, довговічне, дозволяє створити безліч варіантів декоративного підсвічування.Воно часто включає систему "зоряне небо" - мерехтливу точкову підсвітку на стелі.

 

В хамаме встановлюють спеціальну скляну двері з алюмінієвої коробкою, яка герметична і безпечна.

 

Якщо дозволяє місце, відмінно прикрасить турецьку лазню і невеликий фонтанчик.

 

Вартість будівництва турецьких лазень

 

Мінімальна вартість будівництва хамама під ключ у нас - від 600 000р

 

Передоплата за договором на будівництво хамама складається з 100% оплати обладнання, матеріалів і транспортних витрат, 70% вартості робіт.

Лікувальний властивості хамама, Плюси турецької лазні і її особливості

Источник: www.saunalt.ru

Возможно, вам понравится:

Бані під ключ
Бані під ключ

ПОБЛИЗУ Спас з Nereditse побудований з Banyuls kotlovanom без веб-сторінці Ради Фахівців - ДТРК Славія
Ladnaâ сучасна ванна кімната poâvilas під затоку в місці Пам'ятник культурної спадщини близько року тому.Формально .. Про які дозволах йде мова, для вчених загадка, адже, як стверджують фахівці Росприроднагляду, вони про будівництво на Нередице були не в курсі.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Руської Бані під Ключ
  2. Будівництво Російських Бань під Ключ
  3. Будівництво Каркасних Бань під Ключ
  4. Будівництво Дачних Бань під Ключ