Особливості скляного даху

Поряд з великими панорамними вікнами в наш побут стали входити скляні дахи. Ще недавно про таке можна було тільки мріяти. Але технології в галузі будівництва на сьогоднішній день дозволяють втілити в реальність будь-які навіть найсміливіші проекти. Так і зі скляними дахами. Дизайнери й архітектори, працюючи з приватним сектором, все частіше використовують цей прийом скління. Наприклад, для освітлення мансардної частини будинку або для скління зимового саду. Але зустрічаються більш сміливі замовники, які застекляют весь дах. І це справляє незабутнє враження.

Сегодня такие операции как купить или продать недвижимость, сдать или взять в аренду жилье
или другие площади подвергаются высокому риску. Поэтому купить или арендовать какую-либо недвижимость казань лучше обратившись в надежное и проверенное агенство недвижимости, в котором специалисты помогут выбрать лучшие предложения и решить вопрос в кратчайшие сроки.

На перший погляд дах із світлопрозорих матеріалів може здатися тендітною і не надійною конструкцією. Це тільки на перший погляд. Матеріали, які використовуються при будівництві, володіють міцністю, надійністю і довговічністю.

Які матеріали використовують для каркасу даху?

• Алюмінієво-дерев'яний профіль. Як видно з назви, цей профіль поєднує в собі алюмінієві та дерев'яні матеріали, з урахуванням їх переваг. Теплоізоляційні властивості дерева поєднуються з легкістю й міцністю алюмінію.

• Сталевий профіль. Цей вид профілю для будівництва каркаса має найбільшу міцність. Конструкція з його застосуванням дозволяє створити велику поверхню скління.

• Алюмінієвий профіль. Перевагою цього профілю є його легкість і досить висока міцність.

Які матеріали використовують для скління даху?

1. Однокамерні пакети.

2. Полікарбонат.

3. Прозорий шифер з ПВХ.

4. Оргскло.

Важливо! Найголовніше при виборі матеріалу скління потрібно звернути увагу на безпеку при використанні. Особливо на властивості матеріалу.

Поряд з красою скляний дах має ряд недоліків.

• Дах зі скла не має утеплювача. Потрібно продумати систему опалення.

• У літню сонячну погоду, дах зі скла служитиме теплицею. Тому слід подумати про захист від сонячних променів у спекотні дні.

• На даху з часом накопичується бруд і пил. За ним потрібно доглядати, тому при проектуванні потрібно врахувати, що б це було зручно зробити.

• У зимовий час на даху утворюється налідь або накопичення снігу. Є два варіанти вирішення цієї проблеми.

1. Збільшення кута нахилу ската. За рахунок цього сніг природним чином, під власною вагою, буде скочуватися з даху.

2. Встановити систему підігріву вікон.

Похожие статьи:

  1. Ремонт пошкодженого даху
  2. Утеплення скатного даху.
  3. Особливості укладання печі
  4. Маятникові скляні двері