Перевага фрезерних верстатів з ЧПУ


Виконання фрезерних робіт на верстатах з ЧПУ (числове програмне управління) має ряд переваг.

1. Висока продуктивність обробних центрів із ЧПК забезпечує конкурентну перевагу.

2. Точність виробленої продукції забезпечується програмним управлінням, що виключає людський фактор і ймовірність виконання шлюбу. Деталі виходять однаковими і повторюють одна одну.

3. Собівартість продукції виробленої на верстатах з ЧПУ значно дешевше при виконанні партій деталей.

Вы можете купить качественный и надежный фрезерный станок с ЧПУ для эффективных работ по самой выгодной и доступной цене, без переплат и накруток.

4. Чистота і точність оброблюваної поверхні досягається високими оборотами шпинделя, в результаті чого поверхня в більшості випадках немає необхідності піддавати додатковій шліфовці або полірування.

5. Простота обслуговування досягається обмеженням операцій за участю оператора, який стежить за роботою налаштованого устаткування і своєчасно замінює готову деталь встановлюючи нову заготовку.

6. Автоматична зміна інструменту, попередньо закладена в програмі, прискорює процес виготовлення.

7. Рух заготовки щодо фрези, одночасно по декількох координатах або осях управляється програмою, що дозволяє виготовляти складні форми деталей, чого не можна досягти на звичайному механічному фрезерному обладнанні.

фрезерні роботи

Обробка поверхні шляхом обертання ріжучого інструменту, який знімає поверхню заготовки наслідком поступального зустрічного руху. Фрезерування в мехобработке грає важливу роль при виготовленні деталей різних форм. На відміну від токарних робіт фрезерування поверхонь дозволяють виготовити деталь, в якій передбачається наявність прямих поглиблень або інші фігурні форми.

Фреза, яка є продовженням шпинделя, що здійснює кругове обертання, заглиблюючись за допомогою конструкцій передбачених на фрезерному обладнанні, роблячи цілеспрямовані проходи на поверхні заготовки, дозволяє надати необхідні форми відповідно розмірів зазначених в кресленні. Без застосування фрезерних робіт виготовлення деяких деталей ставати в принципі неможливим. Шляхом фрезерування виготовляються деталі, що мають прямокутні, овальні, трикутні, і інші комбіновані фігури включають елементи поглиблення або виступи. Спеціалізоване обладнання - фрезерні верстати можуть відрізнятися один від одного. Залежно від спеціалізації виконуваних операцій фрезерні верстати можуть мати вертикальне розташування шпинделя, горизонтальне і комбіноване, так би мовити універсальний фрезерний верстат. В даний час фрезерне обладнання конструюється таким чином, щоб на одному верстаті можна було виконувати максимальну кількість операцій. У цьому, звичайно велика перевага мають фрезерні обробні центри з керуванням ЧПУ. Спеціально підготовлена програма, приготована для виготовлення закладеної деталі, управляє рухом столу, на якому кріпиться заготовка, по осях Х-Y або вліво вправо і вперед назад. При цьому одночасно в потрібний момент рух шпинделя по осі Z, або вгору і вниз, забезпечує точне стикання ріжучого інструменту в необхідному місці, що дозволяє вирізати в заготівлі правильні лінії. Фрезерні верстати з ЧПУ, дозволяють виготовити з попередньо підготовленої заготовки хоч навіть і обличчя людини. Надаючи необхідні поглиблення або виступи, ставати можливим виготовити будь-яку форму поверхні, в результаті чого її можна використовувати в подальшому як матрицю для будь-якого призначення. Форми, штампи, шаблони, корпусу, або все що має в підставі прямокутні форми виготовляються переважно на фрезерних верстатах.

Похожие статьи:

  1. Переваги настінних світильників
  2. Переваги та особливості «висоток»
  3. Переваги саджанців з розплідника
  4. Переваги металевих парканів