Понимание дерева.тканевые ролеты.

Деревина є одним з найбільш поширених матеріалів,в той же час вона зберігає ще багато таємниць.

 В нашем интернет магазине вы можете заказать тканевые ролеты, посетив наш сайт по ссылке : http://svit-zaluzi.kiev.ua/blinds/fabric , у нас огромный выбор тканевых ролетов и жалюзей, а так же приемлемые цены.

Гарне на вигляд і легко піддається обробці дерево, як часто здається, має свою власну життя. Насамперед воно володіє дивовижною особливістю реагувати на навколишню атмосферу протягом тривалого часу вже після того, як було зрубано, опрацьовано і відшліфовано.
На щастя, справжній майстер по дереву в змозі враховувати і використовувати цю особливість: у цьому полягає один з показників його мистецтва.
Розуміючи, як дерево росте і що відбувається з ним під час сушіння, майстер може передбачати поведінку матеріалу і навіть впливати на нього.
Наприклад, він може дати дереву попередню усадку з допомогою природної сушки, змінити дизайн зразка, щоб врахувати можливе всихання або розбухання, або завершити обробку дерева, контролюючи його реакцію на зовнішнє середовище. Ймовірно, найбільш вживані терміни в деревообробці - це "тверде дерево" і "м'яке дерево".
"Тверде дерево" отримують з твердих порід широколистяних дерев з опадає листям, використовуючи його в тонкій деревообробці.
"М'яке дерево" отримують з м'яких порід хвойних вічнозелених дерев.
Однак серед дерев з обпадаючими листям є такі (наприклад, бальсовое дерево), які мають м'яку деревину, в той час як деякі хвойні породи (як, скажімо, тисова дерево) відносяться до категорії твердих. Б. зЮ
Характеристики деревини визначаються також структурою дерева: цілком певні якості притаманні певним частинам дерева.
Наприклад, ядро (тобто найстаріша частина дерева в центрі стовбура) часто цінується за опірність волозі, в той час як більш молода заболонь чутлива до коливань рівня вологості.
Те, як дерево росте, визначає формування його особливостей - таких, як природна забарвлення візерунків і текстура. Це, в свою чергу, впливає на спосіб остаточної обробки дерева.
Дерево з товстими волокнами (як дуб і ясен) має великі, відкриті клітини, які при різанні дають шорстку поверхню.
Тонковолоконные сорту (як клен і береза) мають маленькі товстостінні клітини, що дають при різанні гладку поверхню.
Візерунок волокон є значною мірою відображенням зростання кілець, але він може бути навмисно підкреслений або згладжений в залежності від того, яким чином ріжеться дерево.
Якщо заготівля ріжеться поперек кілець під гострим кутом, як при радіальної розпилювання (с. 10), то його структура буде лінійною.
Якщо ж лінія розрізу приблизно паралельна концентричних кілець, то волокна матимуть дугоподібний характер.
Після попередньої обробки і перетворення колоди в грубо обрізану дошку заготівля повинна бути піддана сушінні (природним або штучним шляхом), щоб вологість досягла певного рівня. На стадії сушіння можливо прояв деяких особливостей матеріалу, які визначать поведінки ня заготовки в руках майстра.
Неякісна сушка може викликати викривлення зразка, поява тріщин або збільшення твердості заготовки. В останньому випадку зовнішня частина дерева сушиться швидше, ніж внутрішня, і це призводить до утворення порожнеч всередині заготовки.
Існують два надійні способи, що дозволяють уникнути подібних проблем: або купувати вже висушений матеріал, або проводити сушку самому при строгому дотриманні технології цього процесу.
Коли ви купуєте м'яке дерево (незалежно від того, воно піддавалося сушінні чи ні), пам'ятайте, що воно сортується за ступенем чистоти (або відсутність плям).
Велика частина м'якої деревини імпортується, і тому система сортування може відрізнятися в залежності від того, з якої країни доставлені лісоматеріали.
Сировину вищої якості дорого, тому її використовують лише при виготовленні особливо якісних виробів - забарвлених або полірованих.
Стандартні лісоматеріали зазвичай використовуються для обробки, наприклад, як архітрави і плінтуси.
Будівельний ліс використовується в тих випадках, коли зовнішній вигляд дерева не грає ролі. Ви можете зіткнутися і з іншими системами сортування. Хоча тверді породи дерева зазвичай не класифікуються, слід навчитися знаходити дошки прийнятної якості за доступною ціною.

Похожие статьи:

  1. ​Як допомогти другу знайти роботу
  2. Водоспади та каскади на ділянці
  3. Переваги євровікон з дерева
  4. Внимание при выборе камней для бани