Сауна своими руками

З кожним роком суперництво сауни і російської лазні тільки підвищується. При цьому популярність сауни тільки зростає, незважаючи на те, що любителі російської парної продовжують відстоювати свої позиції.

Если вы решили благоустроить свой двор гранитной брусчаткой то это отличный выбор. Наша фирма занимается укладкой гранитной брусчатки. стоимость укладки гранитной брусчатки у нас намного ниже чем у других фирм, мы гарантируем качество и быструю работу.


Якщо згадувати про основні відмінності між цими типами парилень, так це різний рівень вологості повітря і температурні показники, які абсолютно по-іншому впливають на людський організм.

Сауна своїми руками
Звичайно, сауна своїми руками виглядає сучасно і красиво, але перш, ніж приступати до будівництва, необхідно вивчити всі «за» і «проти» такого рішення.

Переваги і недоліки сауни

За твердженням деяких експертів, сауна може приносити більше шкоди, ніж користі. Такі звинувачення не можна назвати безпідставними, тому що гарячий і при цьому сухе повітря при температурі вище 130 градусів може виявитися згубним для людей, які страждають хворобами судин і гіпертонією.

Щоб при відвідуванні сауни уникнути різних проблем, радимо час перебування в парній дробити на короткі проміжки, а між заходами в парилку обливатися прохолодною водою. Також важливо захищати шкіру від опіків. Для цього досить зняти всі прикраси, а вуха і голову закрити спеціальною шапкою з повсті.

Дотримуючи всі ці рекомендації, перебування в сауні принесе тільки користь вашому організму. Результатом проведення процедур в такому приміщенні стане прекрасне самопочуття і підтягнута, помолоділа шкіра.

Будівництво сауни своїми руками

Починати будь-яке будівництво потрібно з проектування. Для цього важливо заздалегідь визначитися з кількістю людей, одночасно відпочиваючих в сауні. Також необхідно розрахувати тепловіддачу від кам'янки. Вам знадобиться конструкція, здатна обігріти всю кімнату.

Розплануйте місцерозташування лавок (мінімальна відстань від печі - 1 м). Ширини лавок повинно вистачати для того щоб людина середньої комплекції вільно містився на ньому в положенні лежачи на спині, відстань між різними рівнями - 45-50 сантиметрів.

Похожие статьи:

  1. Крыша гаража своими руками
  2. Сауна своими руками на даче
  3. Парилка своими руками.
  4. Сруб бани своими руками
  5. Печь для сауны своими руками