Строительство бассейна в загородном доме

Будівництво басейну, досить відповідальна справа. Сам процес досить клопітка, і не вимагає поспіху. Запорукою довговічності басейну, відіграють велику роль будівельні матеріали, які будуть використовуватися. Спосіб і правильність пропорція при їх змішуванні, їх застосування і спосіб подальшої їх обробки. Самостійно займатися даним видом робіт, не маючи спеціальних навичок, не варто. Краще найняти команду професіоналів, які в короткі терміни з гарною якістю все зроблять за вас.

У многих из нас бывала депрессия, возникает вопрос что делать когда депрессия . На этот и многие другие вопросы вы найдёте ответ на нашем сайте.


З чого слід почати будівництво

Весь процес будівництва, починається з вибору місця для котловану. Після чого, команда працюючих фахівців, повинна провести аналіз грунту на наявність ґрунтових вод. Це захистить басейн від небажаного просідання глибше в грунт, і продовжить його термін експлуатації.

Отже, після вдало обраного місця, починають проводитися земляні роботи. Глибина котловану, безпосередньо залежатиме від глибини і розмірів басейну.

Після повної готовності котловану його слід вирівняти від не бажаних нерівностей, які можуть вплинути на всю структуру будівлі. Зазвичай, вирівнювання проводять за допомогою спеціальних електричних інструментів. Якісне вирівнювання та втоптування грунту, так само вплине на термін служби басейну, убезпечивши вже готову конструкцію від деформацій і кришення.

Наступним етапом проводитися заливання дна басейну. Найчастіше, дно басейну може складатися з декількох бетонних плит, які з'єднуються спеціальним водостійким бетонним розчином. Або ж може бути залита монолітна плита. і той і другий варіант відмінно підходять для будівництва. Після гарного просихання дна, яке повинно тривати не менше 3 - 4 доби, встановлюється дерев'яний каркас для заливки стінок.

Стінки, повинні заливатися таким же бетонним розчином, спеціального маркування який в змозі протистояти волозі з грунтів. Для зміцнення стінок басейну, між відкритим грунтом і дерев'яними обичайки, може укладатися арматурна дріт завтовшки до 10 мм Після повної заливки стінок, вони залишаються сохнути разом з обичайки на 3 - 5 діб. За повного їх висихання, обичайки знімають і проводять вирівнювання стінок на стиках з дном.

Далі, проводитися установка гідросистем. Власне цей отвір для зливу води, каналізаційний відвід, водопровід і фільтра для очищення води.

По закінченню всіх зовнішніх робіт, починається обробка басейну. Найчастіше для обробки використовують акрил, які надає басейну глянсовий і приємний колір. В будь-якому іншому випадку може використовуватися скловолокно або будь-які подібні матеріали. Проводитися установка драбинок та інших важливих компонентів, включаючи обробку навколо басейну додатковими матеріалами.

Похожие статьи:

  1. Транспортування спеціального обладнання
  2. Строительство волоконно-оптических линий связи
  3. Строительство модульных зданий
  4. Будівництво Лазні Поетапно Фото