Як зробити ремонт ванної кімнати

Будь-який ремонт починається з планування й обробка у ванній кімнаті, не є винятком. У майбутній ванній потрібно продумати все до дрібниць, в разі поламки, ремонт сантехніки не повинен приносити особливих труднощів і приводити до витрат на новий ремонт. У плані розміщуємо всі комунікаційні точки, систему вентиляції, електрики, розведення труб, рушникосушки.

В наше время бытовая техника прочно укрепила свои позиции в жизни каждого человека и поломка какого-либо "домашнего помощника" приводит к большим неудобствам и даже проблемам. Поэтому качественный ремонт стиральной машины в ростове или другой бытовой техники должен выполняться только настоящими специалистами, которые гарантируют максимально долгую и бесперебойную службу бытовых приборов.

Якісний ремонт у ванній, самий трудомісткий і за часом займає більше 2-х тижнів.Переходячи до обробки у ванній кімнаті, приміщення слід повністю зачистити від старої сантехніки й зробити демонтаж поверхонь стін, стелі та підлоги. Для розведення комунікацій, чавунні труби вже в минулому, зараз використовують металопластикові, поліпропіленові й з поліетилену труби, установлення проводиться на прес-фітинги.

При виборі труб перевагу краще віддати поліетиленовим, термін їх експлуатації складає більше п'ятдесяти років, антифриз їм не страшний. Каналізаційні труби повинні бути встановлені під кутом 3 градуси. Розведення електричних проводок на розетки, вимикачі світла й витяжки. 

Тепер переходимо до обробки: 

Стіни після демонтажу старого покриття зачищаємо, для підвищення адгезії поверхні наноситься грунтівка. 

Стіни та підлогу вирівнюємо цементною шпаклівкою, в площинах, а кути на 90 градусів, щоб зійшлися між плиткові шви.

Підлоги у ванній кімнаті повинні бути нижче на два см, від загальних підлог у квартирі. Основа підлоги грунтується, стелитися сітка, виконується заливка бетонної суміші по маяках. 

Замість гідроізоляційної суміші, краще встановити автоматичну систему стопа протікання води. 

Якщо стеля виконана з гіпсокартону, його також потрібно зашпаклювати й відгрунтувати. 

Як тільки штукатурка висохла, переходимо до укладання плитки, якщо поверхня й кути вирівняні, то шви кахлю співпадуть. Для довговічної служби кахлю, після укладання необхідно затерти герметиком міжкахельні шви на максимальну глибину.

Якщо грошей на укладальників кахлю немає, а самому не дається, є більш економічний варіант такий, як облицювання пластиковими ПВХ панелями. 

Монтаж: дерев'яний каркас обробляють протигрибковим, водовідштовхувальним грунтом, кріплять до стіни дюбелями. Панелі клеять, один до одного, з'єднуючи в замок, на дерев'яний встановлений каркас "рідкими цвяхами".

 Якщо у ванній необхідні підвісні шафи, то під пластиковими панелями, встановити щільні масивні дошки, в них забивають кріплення для полиць. Монтаж натяжної стелі й установлення дверей, виконують в останню чергу.

Похожие статьи:

  1. Як зробити ремонт заміського будинку
  2. Освітлення спальної кімнати
  3. Як зробити ремонт коридору
  4. Вибір плитки для ванної кімнати