Алюмінієвий профіль для дверей

Серед великого вибору дверей, алюмінієві користуються великим успіхом. Чи пов'язано це з модними тенденціями або міцністю самого матеріалу, спробуємо розібратися. Як і будь-який інший метал, алюміній вважається довговічним, він не піддається корозії, легко обробляється і володіє естетичним виглядом за рахунок натурального сріблястого кольору. Алюмінієвий профіль дуже легкий, тому з нього дверей не провисають, вважаються найміцнішими і стійкими до агресивного середовища.

Всі ці переваги дозволяють використовувати алюмінієві двері, де присутня висока навантаження і різні механічні дії (відкривання дверей ногою, випадковий стук твердим важким предметом і т.д.). Вони можуть бути досить масивними, це не ускладнить процес монтажу, так як низька щільність матеріалу дозволяє справлятися з установкою дуже швидко і без ускладнень. Алюмінієві двері мають високу міцність і гарантованої надійністю.

Для більш привабливого вигляду алюмінієвий профіль покривають порошковим напиленням різноманітною колірною гаммою, представленої в каталозі RAL. Таке покриття не вважається довговічним, воно з часом під вплив вітрів, сонячних променів і вогкості втрачає свої властивості. Тому деякі виробники використовують процес анодування алюмінію, що утворює на поверхні патину (штучний оксид), таким образ можна створити різну текстуру з імітацією натурального дерева або каменю. Така фарбування завищує ціну на алюмінієві вироби, зате довгі роки вона не змінює своєї структури.

Алюминиевые двери купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


З огляду на всі ці позитивні якості алюмінієвого профілю, можна сміливо його застосовувати у виготовленні дверних блоків в різноманітних форматах:

одностулкові конструкції з алюмінієвого профілю з відкриванням в будь-якому напрямку (всередину або назовні);
двостулкові алюмінієві двері;
митників вхідні установки.

Металевий профіль може заповнювати будь-який вид скла (матовий, прозорий або дзеркальний), рідко використовується інший матеріал.

Фурнітура для алюмінієвих дверей також відрізняється своєрідною міцністю:

посилені навіси з вбудованим підшипником по три штуки на кожну стулку;
зручна масивна ручка з металу;
стійкі доводчики з допустимою регулюванням;
надійний внутрішній дверний замок.

Похожие статьи:

  1. Электромобили для детей
  2. Електромобілі для малюків
  3. Маятникові скляні двері
  4. Ялівцевий віник для лазні
  5. Алюмінієві двері - стильне рішення