Будівництво Російська Баня

Будівництво руських бань в Росії, коротка історична довідка про російській лазні

строительство русских бань Коли саме будівництво російських лазень набуло широкого поширення сказати складно, археологи знаходять останки банних споруд по всій земній кулі.Достовірно відомо, що досить широко будівництво лазні на Русі здійснювалося вже в V-VI століттях.І князі, і знатні люди і простий народ користувалися лазнею. Окрім своєї прямої функції, лазні використовувалися в безлічі обрядів.На Русі було прийнято паритися в лазні не тільки перед весіллям, але і наступного дня.Бані дозволялося будувати всім, у кого було достатньо землі.

 

Аматором російської лазні на Русі вважався Петро I.Коли був зведений Петербург, лазні дозволялося зводити всім бажаючим, а за будівництво російської лазні не брали ні яких мит.Домашні лазні зазвичай топилися в суботу, тому субота вважалася банним днем.Вся сім'я парилася одночасно, включаючи чоловіків і жінок. У громадських лазнях так само не було статевого розподілу, тільки парилися по різні сторони.

 

Російські лазні. Будівництво по-новому

 

Тільки в 1743 році був виданий указ про роздільне будівництві лазень в Росії.Якщо говорити про будівництво російських лазень на Русі, то старовинна російська лазня являла собою дерев'яну споруду, що складалася з кількох кімнат: парної, кімнати для миття та переодягання.Розміщення і конфігурація кімнат залежали від особистих уподобань господарів.Російська лазня зазвичай обігрівається грубкою з витяжною трубою, піч топиться дровами.Для відпочинку в передбаннику встановлюють лаву з розкладним столиком.Будівництво дерев'яної російської лазні, так само як і будівництво дерев'яних будинків для Русі було справою звичною і в теж час - майже священним.До процесу будівництва ставилися шанобливо.

Источник: www.sauna-light.ru

Возможно, вам понравится:

будівництво лазні своїми
будівництво лазні своїми
Російська лазня будівництво
Російська лазня будівництво

Спікер фонетичної bledneyut pretendentи - Fontanka.Ru
Izbiratelnuû Кампанія, думки Селезньова, Надія не побудувати немає відгуків Того, що є, і пропонований Того, що може поліпшити в місті.«І тоді обраний кандидат зміг би взяти з пропозицій інших кандидатів краще», - каже..

Уроки російського купецтва - Інформаційне агентство ТПП - Інформ (Камерна Торгово-промислова BRBRBR Адже купцям нижчої, третьої гільдії, які пред'явили капітал до 1 тис..рублів, дозволялось лише дрібнороздрібна торгівля, зміст трактирів, лазень, заїжджих дворів, що не звільняє їх від тілесних покарань, як і селян, за провини.

Душевні терзання українського цинік - Nakanune.RU
Схопивши сьездить сім'ї, якщо не Канари, Хота TAKOJ варіант а rassmatrivalsâ для HOTA від Альто в.Мотнуться за покупками до Москви і провідати тітку, давно вже переїхала в тиху Закарпатську деревеньку на кордоні з Угорщиною.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Російських Бань
  2. Будівництво Сучасній Бані
  3. Будівництво Простий Бані