Будівництво Руської Бані

Будівництво російської лазні своїми руками

русская баня Похід в російську лазню це не тільки змити бруд і піт але він має і свій ретуал навіть можна сказати банну філософію.Змити бруд можна і в душі або прийняти ванну а от ефект парилки і її цілющі властивості можна отримати тільки в російській лазні.Також російська лазня володіє і цілющими властивостями очищення сальних і потових пір, виводить шлаки і токсини з організму під час потовиділення, прекрасний засіб, при радикуліти, і хвороби суглобів, бронхіті і пневмонії нормалізовует роботу нирок.Та і просто це прекрасний засіб зняти втому після наприклад трудового тижня.Поговорити з друзями і просто відпочити.  
Це можна звичайно зробити сходивши в російську лазню в місті але можна побудувати собі лазню на своїй ділянці на дачі або котеджі або біля будинку де ви постійно проживаєте.І раз на тиждень на вихідні приїхати з сім'єю або друзями, співробітниками протопити баньки і чудово відпочити і набратися сил, але і звичайно вирости в очах начальства і співробітників.

Будівництво російської лазні

Будівництво російської лазні складається з декількох етапів.
Перший етап. як і при будь-якому будівництві це вибір місця під будівництво лазні.
Найкраще місце для лазні це звичайно не далеко від водойми річки або ставка що б після російської лазні можна б ло б відразу поринуть у нього при цьому можна не будувати душову.
Якщо такої можливості немає то баню необхідно будувати на невеликий височини що дасть можливість з економити на відводі стічних вод з лазні.
Другий етап будівництва російської лазні це створення проекту.
Найпростіша російська лазня складається з двох приміщень це парилка і передбанник.А далі все залежить від вашої фантазії і ваших можливостей. Можна розмістити у російської лазні душову, невеликий басейн, кімнату відпочинку в якій можна поставити більярд або тенісний стіл це все залежить від ваших захоплень.
Я хочу вам запропонувати кілька найпростіших проектів російських лазень  
Рис. 2. Схема розташування основних приміщень в невеликих лазнях:  

а - лазня для 1 людини; б - лазня для 2 осіб;  
1 - парна - мийна; 2 - передбанник; 3 - двері; 4 - полиць-сидіння; 5 - підставка; 6 - піч-кам'янка; 7 - лава; 8 - полиць-лежанка.

Також перед початком будівництва лазні потрібно визначиться з якого матеріалу буде зведена лазня

Источник: stroimsvoy-dom.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво Лазні
Будівництво Лазні

Taynи похорон у Albaicin - Амурська правосуддя
Для уральських takih pogrebalnyh пам'ятників 17 століття, коли в раз formirovalsâ російського етносу, деякі дуже... В Албазине - у місці, де вперше прозвучали християнські молитви в Приамур'ї, де захисники обороняли землю, на якій ми зараз живемо », - упевнений глава Сковородинського району..

У музеї «Міська садиба» вирішено реставрувати другий поверх - AmurPolit.ru
В даний час витрачається більш проекту ескіз з планом perspektivnym в Котор predusmotreno будівельних сходів на другому поверсі садиби, рани restavrirovannyj.Стильна дерев'яні сходи буде вести відвідувачів музею на другий поверх, де.. Далі планується побудувати лазню і їдальню.

У Джубге - золота середина літа! - << ВК Прес >> - інформаційне агентство медіахолдингу << Вільна Кубань >>
Відкриває свято хореографічний колектив «Імпульс» ЦДК селища Джубга.Російські красуні кружляють у святковому хороводі. Руську мелодію змінюють звуки ..

А.Троіцкій. Литовські алеї - є традиція, є школа - ru.Delfi.lt
Пішки частина мене rasskazali, що тепер sobiraûtsâ Побудувати skorostnuû залізничного Таллінн-Варшава, але vozniki zagvozdka з темпі, що Новини EE planirovali через Каунас, Вільнюс і не, що litovskomu Почала не сподобалося.


Похожие статьи:

  1. Будівництво брусових Бані
  2. Будівництво Японської Бані
  3. Будівництво Турецької Бані