Будівництво Руської Бані Фото

Російська лазня 21 століття

Стародавні традиції та сучасні технології будівництва, досвід предків і матеріали третього тисячоліття, спогади дитинства та рекомендації фахівців фітнесу і спа - ось що таке російська лазня сьогодні.Вона залишається невід'ємною частиною нашого буття, преобретая риси домашнього веллнесс-центру.

 

Сучасні російські лазні зовні підчас нагадують конструкції наших предків, що не знали і не мали можливості насичувати складні (з технічної точки зору) будови на своїх ділянках елементарної інженерією.Відмінність у тому, що технічних можливостей на сьогоднішній день предосить.

 

В середині минулого століття появу перших фінських саун отримало істотний відгук навіть серед любителів російської лазні.У той час саме технології дозволили зачинити душові струни істинних парильників.Але звичний нам рівень теплофізичного впливу на організм в сауні з електрокам'янкою таки був втрачений.Справа тут полягає в різних мікрокліматичних умовах. Виражений вплив високої температури у поєднанні з надто низькою вологістю надає більш стресовий вплив на організм людини, і в сауні далеко не кожен з любителів російської лазні почувається комфортно.

 

Однозначно відповісти на питання «що краще?» Неможливо, і лише особистий комплексний підхід до вирішення цього завдання дасть найбільш правильну відповідь.Просто слід пам'ятати, що між сауною і російською лазнею є принципова відмінність.Якщо в мікрокліматичні умови більш стабільні на протязі всього сеансу, то в російській лазні вони постійно змінюються в значно більших межах.Російська лазня - це лазня надлишкового тиску. Кілька міліметрів ртутного стовпа практично не відчуваються, але це принцип, без якого не можна отримати перегрітий пар.У саунах вода випаровує на відкритих каменях при температурі 150-300 * С, а в російській парній камені нагріваються до 600 * С в замкнутому об'ємі печі, що дозволяє отримати більш якісний пар.Вплив на організм глибокого прогріву в поєднанні з масажним ефектом віника має істотний оздоровчий ефект.Спроби використання в режимі російської парної найкращою сауни з її потужною системою постійної вентиляції і піччю, призначеної лише для отримання конвекційного тепла, призводить до плачевних результатів як за ступенем впливу на організм, так і з протипожежної безпеки.

Источник: www.its-sauna.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво Лазні
Будівництво Лазні

Кроки до 100-річчя. Грозові 40-е на сторінках "Тувинської правди" - Тува-Онлайн
У № 4 була опублікована указ Голова СК profsoûza TNR Лопсан-Самбу 2 січня в зборі, означає, iniciirovannom Tolgar-oolom, будівництво aviaéskadry "Tuvinskaâ Народної Республіки."Весь народ збирав свою ..

«Ми ніколи не повернемо ці регіони військовим способом» - Уфимський ЖУРНАЛ
В інтерв'ю Свиней визнаних, технічний директор компанії припинення російського зміни станом на ДЕРЖАВНОГО був ošibkoj: "І ніколи iniciiroval закон TAKOJ."«Ми просто хочемо .... Послухав Веллера_ і все прояснилося. Радах. тут не чесати язиками і не будувати з себе великих політологів! ..


Похожие статьи:

  1. Будівництво Руської Лазні з Бруса
  2. Будівництво Руської Бані
  3. Будівництво Руської Бані Відео