Будівництво Руської Бані Відео

Вибираємо піч для російської лазні

Баня - найприємніше місце відпочинку після важкого робочого тижня.Для того, щоб цей відпочинок пройшов на «Ура», щоб добре попаритися віником потрібно правильно облаштувати парилку.Однією з важливих складових - правильний вибір печі для російської лазні.У наш час найбільш поширеними є цегляні та металеві печі кам'янки для російської лазні.

Цегляні печі для російської лазні

 

Почати огляд банних печей варто, скоріше всього, з цегляних, т.к. цей спосіб вже давно застосовується в лазнях, але зараз такі печі менш поширені через свою масивності і повільній швидкості прогрівання.Для такої печі потрібен окремий посилений фундамент, тому що деколи загальна вага грубки досягає 1 тонни.Всі знають, що російська лазня - це високі температури і вологість. Останній показник звичайно дорівнює 60%, але в такій лазні не можна допустити кипіння води, оскільки вологість може збільшиться до 100%, тоді приймати лазневі процедури буде некомфортно.

 

Щоб побудувати піч для лазні своїми руками потрібно володіти певними знаннями, краще вдатися до допомоги професійного муляра, але знайти хорошого дуже важко.Але якщо ви вирішите будувати такою піч, то варто виділити, що цегляні грубки також бувають 4 видів:

 

печі для топки лазні "по сірому"

 

«По-сірому».Такий спосіб передбачає в собі димохід. Нагрівання відбувається набагато швидше, але все-таки сажа відкладається на каменях, тому потрібно чекати, щоб паливо згоріло до кінця.

 

печі для топки лазні "по чорному"

 

«По-чорному» - не передбачає димохід, такий спосіб був особливо популярний у селах.

 

Багато хто стверджує, що така лазня сама натуральна, але потрібно більше часу на нагрівання.

 

печі дя топки лазні "по білому"

 

«По-білому» відрізняється своїм довгим нагріванням, приблизно, 12 годин, але тепло вона зберігає також довго - це досягається завдяки чавунної плиті.

 

Металеві печі для лазні

 

Такі печі - найбільш сучасний варіант для лазні.Металеві печі для російської лазні є набагато міцніше, ніж попередній варіант.Простота в установці і економічність - це головні відмінності від кам'яних печей.Нагрівання металевої печі протікає набагато швидше, при цьому знижується вологість і збільшується температура.Зазвичай камені в такій грубці лежать у відкриту, тому вони швидше віддають тепло і остигають, тому для довго використання потрібно буде подбати про твердому паливі.Багато хто вибирає таку піч в невелику баню. Також тут потрібно враховувати, що видів металевих печей дійсно багато.

 

види металевих печей для російської лазні

 

Відкриті.Камені в такий грубці лежать на печі. Камені засипаються в купу, після поливу каменів, температура знижується і повітря стає набагато вологіше.Але не потрібно перестаратися, тому що вам може не вистачити достатньо повітря.

Источник: www.vopole.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво лазні під ключ
Будівництво лазні "під ключ
Російська лазня в банному комплексі
Російська лазня в банному комплексі

Ближче до сонця. «Полярний кварц» шукає партнерів в Китаї. На зло Чубайсу - Ura.ru
У dalnejšem «Роснано» планує розвивати власний проект - "Російський кварц" (Інші базуються в Киштимі).Це підприємство ... Що стосується ЛЗОС - продутий 2012 року не те що ЛЗОС, а лазня не купила б.Саме тому ніякої угоди підписано не було.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Руської Бані під Ключ
  2. Будівництво Руської Бані Фото
  3. Будівництво Цегляної Бані Відео