Будівництво Руської Лазні з Бруса

Брусом називається очищена від гілок, оброблена частина стовбура зрубаного дерева, оброблена на спецверстатів до перетину у вигляді прямокутника.Натуральний дерев'яний брус - природний, природний матеріал, який повною мірою зберігає всі чудові властивості та якості деревини.

Брус, по здатності утримувати тепло, не поступається колоді з середнім діаметром 190 міліметрів.Він широко використовується при будівництві заміських будинків, так само, досить поширеним є і будівництво лазень.

Розглянемо деякі недоліки і достоїнства будівництва зрубів з бруса в порівнянні зі зрубом з колоди.

З бруса, технологічно більш легкий спосіб, ніж будівництво з колод, т.к. відбувається він значно швидше, тобто дешевше. Так само слід зазначити, що при виготовленні бань з бруса кількість будівельних відходів значно скорочується.Сам по собі зруб з бруса являють собою конструкцію з рівними стінами.Такі зруби мають меншу вагу, практично не всідаються, що дає можливість не зводити важкий фундамент як для дому. width="230" Така конструкція може прослужити більше ста років, т.к. має здатність переносити багаторазові впливу гарячим і холодним повітрям без особливих змін своїх властивостей.

Відео Будівництво Російської лазні від Брюса:

 

Podderživat nužnyj temperaturnyj режим (OSOBENNO в зимовий час) у ванні досить легко, т.к. така лазня має мінімальну тепловіддачу. Важливим достоїнством можна вважати те, що даний зруб для лазні здатний самостійно регулювати необхідний рівень вологості усередині приміщень.

 

З недоліків відзначимо складність технології ущільнення горизонтальних стиків між вінцями.

 

Для виготовлення зрубів застосовують прямокутні або квадратні бруски.Висота такого бруса може бути різною, а ширина залежить від виставлених вимог (постійне або сезонне використання) і середньої температури повітря зовні.Зазвичай, для будівництва, застосовують брус перерізом 100х100 міліметрів, або ж перетином 150х150 міліметрів.

 
Для того щоб брусові зруби з плином часу якомога довше зберігали свій початковий вигляд найкраще їх обробляти антисептиком.Після завершення будівництва готову лазню з бруса так само можна обшити вагонкою або сайдингом.

Источник: stroyplusnn.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво Лазні
Будівництво Лазні

Будиночок в селі або європейський рівень комфорту як стандарт? - TUT.BY
Будинок лобової бюстгальтер з унікальними trostnikovymi дахів, меблів з масиву дерева, води з приватного artezianskoj skvažiny і geotermalnoe опалення використовувати сонячну енергію та енергію землі - все це доповнює prirodnuû estestvennost маєтки і дозволяє насолоджуватися..

Похожие статьи:

  1. Будівництво Руської Бані під Ключ
  2. Будівництво Руської Бані Фото
  3. Будівництво Дерев'яною Лазні з Бруса