Навіщо потрібна супутникова тарілка


Тарілка

З кожним роком число продажів великих плазмових і рідкокристалічних телевізорів зростає. Після такої покупки, побачивши, м'яко кажучи, неякісну картинку кабельного телебачення, будь-який однозначно поставить питання: «А що ж на ньому дивитися?».

На допомогу прийде супутникове телебачення. І перше, що прийде в голову: «Це дуже дороге задоволення». Хто так думає, глибоко помиляється. За останній час супутникове ТБ подешевшало в десятки разів з моменту появи. Звичайно, безкоштовно його ніхто не встановить, але якщо ви змогли купити дорогий телевізор, то зможете витратитися і на супутникову систему. Дорогий діамант вимагає хорошої оправи.

К Вашему вниманию самый большой ассортимент товаров по тегу антенна цена порадует своих клиентов. так как Вы можете купить новые и подержанные КВ и УКВ антенны, автомобильные и спутниковые антенны, кабель, согласующие устройства по выгодной и не дорогой цене, без накруток и переплат.

Щоб не бути голослівними, Ми наведемо основні переваги супутникового ТБ.

Першим важливим перевагою супутникового телебачення є цифрове якість зображення і звуку. На сьогоднішній день все супутникові канали йдуть в цифровій якості, це можна порівняти з ліцензійним DVD диском.

Однак такою якістю можна було здивувати 5 років тому. Тепер інша ера - ера телебачення високої чіткості (HD телебачення). Саме на супутниковому телебаченні можна дивитися саме великий кількість каналів високої чіткості. І таких каналів ставати все більше. Вони є у всіх основних операторів супутникового ТБ, таких як Триколор ТВ або НТВ Плюс. За різними джерелами якість HD телеканалів краще в 4-6 разів звичайних цифрових каналів! Це досягається за рахунок збільшення дозволу зображення до 1080i або 1080p. Картинка порівнянна перегляду Blueray фільмів.

різниця hdtv

Якість звуку також на висоті. Багато каналів транслюються зі стереозвуком, а деякі навіть з Dolby Digital. Тому супутникова система буде гармонійно поєднуватися з вашої акустичної системою.

Другим незаперечною перевагою супутникової антени є свобода у виборі каналів. Зазвичай кабельне або ефірне телебачення дає можливість дивитися тільки те, що влаштовує більшість телеглядачів. Але ж у кожної людини є свої захоплення та інтереси, чи не так? Як правило, по кабельному або ефірному телебаченню йде тільки те, що влаштовує більшість. Але ж у кожного індивідуума є свої пристрасті та інтереси. Супутникове телебачення дозволить дивитися саме ті канали, які потрібні саме вам! І цих каналів може бути необмежена безліч: спортивні, кіно, дитячі, канали для дорослих і багато інших категорій. Вам залишиться тільки вибрати конкретну супутникову систему з або без абонентської плати.

Вибір супутникових ресиверів

Третім перевагою є те, що супутникова система знаходиться у Вашій власності, ви її не орендуєте! Якщо Ви переїдете в новий будинок або квартиру, Вам потрібно буде всього лише викликати фахівця для демонтажу супутникової антени на нове місце. На приватних будинках проблем з установкою не виникає. У багатоквартирних будинках в більшості випадків супутникову антену можна поставити біля вікна. Навіть якщо у Вас якщо вікна виходять не на ту сторону, або ростуть високі дерева, то супутникова антена легко встановлюється на дах.

супутникова антена

Четверте перевага так званої «тарілки» це можливість дивитися програми на багатьох мовах світу. Тому супутникове телебачення допоможе Вам у вивченні іноземних мов. Багато каналів йдуть одночасно на декількох мовах і Ви можете вибрати будь-який з них.

Для іноземців, які живуть в нашій країні, єдина можливість дивитися програми на своїй мові - це установка супутникової антени. Телеканали є практично на всіх європейських мовах, на багатьох мовах колишнього СРСР, на багатьох мовах країн Азії. Яскравий приклад - канал Вірменія ТВ, дуже улюблений вірменської аудиторії в Республіці Білорусь та Росії.

Похожие статьи:

  1. Що краще чавунна чи акрилова ванна
  2. Якщо потрібен економ варіант лазні
  3. Вибір однокімнатної квартири
  4. Вибір дерева для будівництва сауни