Регістрація компаній-виробників у Росії та Білорусі

Сучасний світ неможливо уявити без потужної техніки. Одним з основних факторів продуктивності і надійності машин є використовувана гідравліка. Наш завод радий запропонувати Вам якісні гідроциліндри з модельним рядом від 25 мм до 160 мм внутрішнього діаметра гільз і ходом штока до 1600 мм.

Особливістю виробництва є те, що ми не купуємо готові штоки і гільзи, а виготовляємо їх самі, тобто механічна обробка, термообробка, гальванічне покриття здійснюється безпосередньо на підприємстві. Це дозволяє нам контролювати технологічні процеси на всіх етапах виробництва. Як результат - безперервний моніторинг якості продукції.

Відкрите акціонерне товариство «Салі-Гомель» засноване в 1961 році і є одним з провідних виробників гідравліки в Республіці Білорусь. У серпні 2014 «Гідропривід» включений до складу холдингу «Салі».

Сьогодні підприємство виробляє контрольно-регулюючу гидроаппаратуру для тракторів і мобільної техніки, що вбудовується і модульну апаратуру для універсальних металорізальних верстатів, автоматичних ліній та агрегатного устаткування для галузей промисловості і сільського господарства.

 

Сегодня для всех партнёров предлагается только качественное и надёжное оборудование для производства для самых полезных и качественных товаров мирового качества.

 
Основними споживачами продукції є ВАТ «Мінський тракторний завод», ВАТ «Гомсельмаш», ВАТ «Бобруйський завод тракторних деталей і агрегатів», а так само підприємства виробники сільськогосподарської і мобільної техніки, підприємства загального машинобудування, виробники універсального і спеціалізованого верстатного обладнання Республіки Білорусь, СНД і країн далекого зарубіжжя.

Компанія «Белавтозапчасть» була заснована в 2000 р і за цей час зарекомендувала себе як надійний постачальник і партнер. У нашій компанії партнерські відносини з клієнтом ставлять на перше місце. Ми прагнемо йти в ногу з часом, тому на нашому виробництві варто сучасне обладнання, що дозволяє випускати продукцію високої якості, про що свідчать численні грамоти, сертифікати та відгуки наших клієнтів, серед яких гіганти машинобудування «БелАЗ», МТЗ, «Гомсільмаш» та багато інші.

Наша компанія займається виробництвом і ремонтом гідравлічного обладнання. Майстри «Адвісор» виконують будь-які види робіт, пов'язані з гідравлічним устаткуванням: будь то виробництво або ремонт гідроциліндрів. Чи довіряєте своє обладнання професіоналам? Значить у нас з вами складуться довірчі відносини!

На ринку гідравлічного обладнання рідко зустрічається фірма, яка одночасно зайнята як виробництвом, так і ремонтом гідравлічної техніки. Наша фірма - рідкість! Крім того, що ми надаємо гарантію на гідравлічні преси в Мінську, ми ще й швидко ремонтуємо гідронасоси! Ви цінуєте свій час? Тоді варто вибирати тільки найкращі гідравлічне обладнання так, щоб вже через півроку вам не знадобився ремонт маніпуляторів. Оцініть всю привабливість співпраці з «Адвісор».

ТОВ «Батіс-стар» існує на ринку більше 7 лет.За цей час ми зарекомендували себе як надійний партнер не тільки на внутрішньому ринку, але і на внешнем.Ми співпрацюємо з польськими партнёрамі.Товар нашої фірми відповідає вимогам законодавства Республіки Білорусь в області санітарно -епідіміологіческого благополуччя населення.

Основна наша продукція - штучна ялинка, виготовлена за польською технологією.

Ми постійно відстежуємо всі новинки європейського ринку.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з піноблоків Поетапно
  2. Будівництво Лазні з піноблоків під Ключ
  3. Будівництво Лазні з піноблоків Своїми Руками