Сучасні підлогові покриття

Створюючи загальну картинку житла, здається, ми ніколи не дивимося під ноги. Звідси і помилкове уявлення про те, що підлогове покриття великої ролі в створенні інтер'єру не грає. А коли приходить час вибирати підлогове покриття, ми зупиняємося на нейтральних тонах.


Сучасні підлогові покриття, зокрема різноманітний за стилем і фактурою лінолеум, в домашньому інтер'єрі здатні творити справжні дива. З їх допомогою можна розставляти кольорові акценти, створювати атмосферу житла, римувати окремі аксесуари. Наприклад, так ...


Створюємо настрій

Щоб вам ніколи не було нудно і життя грала тільки яскравими фарбами, зупиніть вибір на насичених, яскравих кольорах підлогового покриття. Але і в цьому випадку не забувайте римувати його з окремими аксесуарами: диванні подушки, картинами на стінах, вазами, скриньками, сувенірами, абажурами і навіть домашніми квітами. Тільки не переборщіть - одного-двох, максимум трьох таких аксесуарів буде цілком достатньо.
Єдиний випадок, коли яскравий колір підлоги не потрібно ні з чим римувати, - це червоний колір.

Крім горезвісних цяточок і квадратиків на лінолеумі може бути зображено все що завгодно. Від самого простого візерунка до репродукцій відомих художників. Наприклад, на заводі «Форбо» проводився лінолеум з малюнками, що повторюють картини Ван Гога, Гогена і багатьох інших.


За схоронність твори мистецтва можете не переживати. Після нанесення малюнка матеріал покривають захисним шаром: 0,2 мм - для побутового лінолеуму, 0,5 мм - для напівкомерційного, 0,7 мм - для комерційного. Так що ваші картини збережуться в первозданному вигляді на довгі роки. При цьому сам малюнок на ціну лінолеуму не впливає.

  

Сегодня всем автолюбителям рекомендуется покупать колесные диски для Toyota Camry через интернет по демократичной цене и со скидкой. Также есть в продаже другие автомобильные аксессуары.


Сьогодні ефект 3D ми можемо споглядати не тільки на телевізійних екранах, але й на власному підлозі! Лінолеум з 3D-ефектом створює повне відчуття тривимірного простору, обсягу, який знаходиться під вашими ногами. При цьому тематика зображення може бути різною: водна гладь, крізь яку чітко видно рибки і поблискуючі на сонці черепашки; цілісні шматки мармуру, розкидані в саду італійської вілли; безодня, разверзнуться під ногами; лава вулкана, закипаюча на ваших очах ...


Експериментуйте!


Якщо жоден із запропонованих варіантів вам не сподобався, то починайте експериментувати самі. Нічого не бійтеся - наріжте лінолеум і складіть тільки свою, неповторну композицію! Поєднуйте різні види лінолеуму - картинка буде ще оригінальніше. Пам'ятайте: лінолеум - вкрай вибагливий матеріал - його легко різати, склеювати, поєднувати. Так чому б цим не скористатися? І навіть при невеликому бюджеті на ремонт у вас обов'язково вийде вражаючий інтер'єр.

Похожие статьи:

  1. Стильний дизайн інтерєру
  2. Будинок з піноблоків
  3. ​Баня из клееного бруса
  4. Види сталевого дроту