Вікна для лазні: Вимоги та правила установки вікон


При будівництві лазні не забувайте про те, що найголовніше в ній - забезпечення і довгострокове підтримання необхідної температури. У зв'язку з цим, вимоги як розмірами, так і пристрою вікон для лазень і саун істотно відрізняються від вимог, що пред'являються до типових будівлям.

Баня - одне з небагатьох приміщень, в яких не потрібна яскраве освітленість, тому вікна в ній роблять невеликими. Як правило, площа віконного отвору роблять не більше 5% всієї площі підлоги. Вікна рекомендується розташовувати так, щоб дивитися в нього можна було сидячи на лавці.

Качественную рекламную кампанию рекомендуется заказывать, обратившись в современное рекламное агенство с возможностью заказать полный пакет рекламных услуг с привлекательной скидкой.


Не забувайте і про те, що при будівництві лазні своїми руками обов'язково потрібно враховувати показники температури і вологості. При виготовленні вікон краще віддавати перевагу матеріалам, які мають гарну волого-і термостійкість. Найпоширенішими є дерев'яні та пластикові вікна. Незалежно від матеріалу, вікна для лазні повинні мати вологостійку фурнітуру та подвійне (потрійне) скління.

Площа повинна бути розрахована таким чином, щоб і полки були добре освітлені, і тепловий режим парної зберігався. Потрібно пам'ятати, що температура повітря в банних приміщеннях підвищується «в напрямку» від підлоги до стелі.

Вікна для парної (лазні) відео:

Щоб уникнути великих тепловтрат, вікно рекомендується розміщувати на відстані 60-70 см від підлоги, щоб верхній край вікна знаходився не вище 1,1 м. З цією ж метою рекомендується подвійне або потрійне засклення вікон. Вікна обов'язково повинні відкриватися, оскільки після банного дня приміщення повинне провітритися і висушують. Для банних вікон застосовуються петлі та запірні пристрої, виготовлені із стійких до корозії матеріалів, наприклад, обміднені або латунні.

Утеплення вікон в лазні.

Будь-яке вікно дерев'яної лазні додатково можна обладнати утеплювачем. Робиться це так: в коробках або стулках пропиливается паз. У нього закладається смужка з губчастої гуми. Таким способом можна ущільнити і щілини між стулками, які згвинчуються рамах. Іншим способом утеплення банного приміщення є зовнішні віконниці, які можуть використовуватися на додаток до утеплення губчастої гумою. Часто, для освітлення банних приміщень, у верхній частині дверей робиться невелике віконце. Воно може бути виконане глухим і мати подвійне скління.

Похожие статьи:

  1. Баня - основні моменти, які потрібно знати
  2. Технология приклеивания пенопластовой плитки
  3. Однокамерные и двукамерные стеклопакеты
  4. Утепление потолка изнутри помещения
  5. Будівництво Лазні з піноблоків Своїми Руками