Як правильно удобрювати малину?


І так вибравши місце для посадки малини і провівши аналіз грунту ми готуємо посадочне місце. Є два способи посадки малини ямковий та траншейний. Так як ми прихильники траншейною посадки малини, ми розглянемо саме цей спосіб.
Так, траншейний метод посадки малини більш трудомісткий. Але, головним критерієм при закладці малініка є термін в 10 років, при яких малина успішно росте і плодоносить. Тому, якщо ви не полінуйтеся і якісно підготуєте посадкову траншею, малина в повній мірі "віддячить" вас своїм урожаєм протягом всього свого вегетативного життя. Траншею бажано готувати заздалегідь, днів за 20. Але, якщо заздалегідь не підготовілі, це не смертельно.

добриво для малини

І так розмічаємо територію в напрямку з півночі на південь або із зсувом з північного сходу на південний захід і роєм траншею шириною 0,5 м і глибиною 0,3 м. Після чого йдемо в ліс, в парк і збираємо різні гілки, палиці . Для чого? Відповідь на поверхні. Ви ж знаєте, що малина це лісове рослина яке людина окультівіровал. У природі малина росте в лісах вважаючи за краще хвойні або змішані ліси. Тому неважко здогадатися, що коріння малини добре ростуть в симбіозі з корінням дерев і перегній впали гілками.


Для цього ми і зберемо різні палиці і гілки, укладемо їх на дно траншеї. Опрацюємо, вже в траншеї, ці палиці бактеріальними препаратами та прісиплем землею. Бактерії не люблять сонячне світло.
На бактеріальних препаратах ми зупинятися не будемо, є багато різних в спеціалізованих магазинах. Головна їх суть створити на основі палиць і гілок колонії бактерій які будуть поступово переробляти гниючу деревину в доступні малині органічні форми.
Після того як ми поклали палиці, обробили бактеріями, рекомендуємо покласти поверх будь-яку наявну у вас органіку: бадилля від буряків, залишки огородких культур, зірвані бур'яни, листя з під дерев і т.д. Їх теж бажано обробити різними біопріпаратамі, щоб прискорити процес розкладання на органік. Цим самим ми заклали ту природну середовище проживання малині яка їй звична від природи і яка буде давати малині надалі підгодівлю.
   

Сегодня все новые сериалы и фильмы онлайн в отличном качестве рекомендуется на портале http://kinoklad.net/ смотреть без регистрации совершенно бесплатно всем пользователям интернета.


Так, і ще, коли ви поклали палиці на дно траншеї, ви створили свого роду дренаж який при затяжних дощах буде відводити зайву воду від коренів малини. Після того, як підндуетсяготували нижній шар траншеї, закінчіть роботу підготувати так званий середній шар. Він повинен складатися з торф'яно суміші, компосту і суміші мінеральних добрив містять фосфор і калій.
Торф, як і компост, можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині. Надалі організуйте у себе на ділянці компостну яму, що в подальшому дозволить мати природний компост завжди під рукою.
Як організувати компостну яму або ящик? Цю інформацію можете прочитати в довідковій літературі або стежте подальшими нашими публікаціями.
Торф потрібно купувати низинний бо він має рН від 5,5 до 6,5.


Фосфор, як і калій, мало рухливий в землі, тому ми рекомендуємо рівномірно розсипати по довжині траншеї. Він покращує корнеобразование і сприяє утворенню цукрів в ягодах, що робить малину солодше.
Калій утримує вологу в рослині, тим самим роблячи урожай малини більш "багатим".

Норми внесення добрив ми представимо в спрощеній формі з розрахунку на 1 метр погонний, так як ми говоримо про траншейною схемою посадки. Рекомендовано вносити в середньому по 20 грам на 1 кв. м подвійного суперфосфату і 25 грам сірчаного калію. З досвіду можу сказати, що знайти сірчаний калій на території України важкувато, тому рекомендуємо якісне органічне добриво "Екоплант".

І так зробивши "сендвіч" з палиць, органіки, торфу, компосту і добрив, що залишилося поглиблення в траншеї досипаємо тією землею яка у вас залишилася від риття траншеї.

Похожие статьи:

  1. Як правильно утеплити вікна
  2. Як розпізнати дефекти фанери
  3. Правильний вибір матрацу
  4. Правильний вибір штор
  5. ​Правила офісного дизайну