Будівництво Цегляної Бані Відео

Як побудувати лазню з цегли

нужное отопление 25

 

Лазні з цегли - Самі dolgovečnye.Вони набагато якісніше бань з дерева, оскільки не такі пожежонебезпечні, а головне - міцніше родичок з зрубу.Найкраще будувати такі споруди на відстані 10-12 метрів від житлових приміщень, для дотримання заходів з пожежної безпеки.Якщо поблизу є водойми, то потрібно враховувати всі можливі ситуації (навесні може піднятися рівень води і підтопити споруду).Тому лазня повинна знаходитися на безпечній відстані від води або на височині.

Будь-яку споруду потрібно починати з проекту. А проекти можуть бути різні: за вартістю, за розміром, за смаком. обр Візьмемо, наприклад, бюджетний проект. У цегляній лазні для повного комфорту мають бути: парилка, санвузол, передбанник і мийка.У проекті все це і потрібно врахувати: розташування кімнат, розмір, вентиляцію, каналізацію, і чим опалювати лазню (газом, електроенергією або твердим паливом).Потім розраховуємо, скільки піде матеріалу для будівлі, і робимо закупівлю.Для будівлі лазні краще всього використовувати глиняний червона цегла або білий силікатний.Починати будувати баню потрібно з фундаменту. Перед цим слід підготувати місце, прибрати верхній шар землі, щоб не було рослинності, очистити площу під лазню, зробити планування.Фундамент краще робити стрічковий. По периметру викопують рів глибиною 50 см і шириною 40 см, засипають піском і щебенем.Потім потрібно зробити опалубку, покласти в рів арматуру і залити бетоном.Обов'язково враховувати, де проходитимуть труби для зливу (каналізація), їх пускають під фундамент.

Источник: sovetclub.ru

Возможно, вам понравится:

Готова лазня відео
Готова лазня відео

Пушкарский лазні обіцяли влаштувати в БЦ на 1 серпня - За бізнес-новини
Puškarskie-бань-фото-с-сайту-www.etovidel.net_. .. Відповідно до президентської листі ГК «Empire» Фоменко.Н., яка є замовникам будівництва, відкриття об'єкта «Пушкарский лазні» за вказаною адресою заплановано на 01.08.2014 ", - повідомив Полтавченко.

У п'ятірці кращих - Відомості Новосибірського обласної Ради депутатів
.. Гроші на будівництво станції знезалізнення. Завдяки обласній цільовій програмі «Чиста вода» в східному Черепаново у жителів з'явилася вода, відповідна всім санітарним нормам.Були також реконструйовані лазні, повним ходом йде газифікація сіл.

І ліс ростити, і машини збирати - Комуна
Сьогодні в коледжі безкоштовно (за вирахуванням форма тут) obučaûtsâ більш pâtisot майбутніх фахівців у галузі Forestiers і lesoparkovogo господарств, Тінь-Паркс та ландшафтного будівництва, економіки та buhgalterskogo реєстру.Михайло .. фотографія дріжджі.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Руської Бані Відео
  2. Будівництво Цегляної Бані
  3. Будівництво Лазні на Дачі Відео