Будівництво Дахи Бані Своїми Руками Відео

Дах лазні своїми руками: інструкція по зведенню

баня с двускатной крышей Як правило, проекти бань зі зрубу припускають використання двосхилим даху, так як горищне приміщення широко використовується для зберігання та сушіння банних віників, а також просто для господарського інвентарю.А односхилий дах для лазні використовується рідше. Якщо ви збираєтеся максимально використовувати горище, то варто згадати і про утеплення.Для цього використовуються мінеральна вата, скловата, пінопласт, еластична мінеральна або базальтова вати.Утеплювачі кріпляться до обрешітки і оберігають баню від витоку тепла.

Стропильная система крышиСтропильная система

 

Якщо у ваших планах будівництво даху лазні своїми руками, то необхідно знати про її головних складових.У першу чергу, це крокви.

 

Стропильная конструкція може збиратися як на землі, з наступною її установкою на зруб, так і прямо на зрубі.Так як в будівництві використовуються обидва варіанти, то справа за малим: вибрати більш відповідний для Вас.

 

Obrešetka під покрівлі

 

Поро- и гидроизоляция крыши Наступний крок - цей препарат дах для posleduûŝego zakrepleniâ покрівельного матеріалу, а саме установки obrešetki.

 

Залежно від покрівельного матеріалу, решетування буде або суцільним щитом, або з проміжками між окремими брусками.

 

Якщо використовується матеріал рулонного типу (руберойд), металочерепиця або плоский азбоцементний шифер, то підстава під покрівлю має бути суцільним (мінімально допустимий зазор між брусками повинен бути не більше 1 см).

 

Якщо покрівлею служать листові матеріали (бітумний хвильовий лист, дахове залізо, азбоцементний хвильовий шифер), то проміжки між дошками можуть бути 15-25 см.

 

Паро-і гідро-ізоляція покрівлі

 

Схема врубок на потолочных балкахІ, звичайно ж, не можна забувати про паро-та гідроізоляції даху Спеціальні матеріали - руберойд, пергамін, гідроізоляційні плівки - підкладаються під покрівельний матеріал (черепицю, шифер), і у випадку протікання даху служать страховкою від проникнення вологи на горище.

 

Матеріал для покрівлі

 

В якості покрівельного покриття використовуються рулонні і листові матеріали: асбестоцементний і бітумний шифер, металочерепиця та ін

 

Процес зведення даху для лазні

 

Як ми і писали раніше в статті про те, як побудувати лазню з бруса своїми руками, при зведенні зрубу 2 верхніх вінця залишаються незакріпленими: спочатку вони розбираються, а бруси перевіряються на прямолінійність.

 

Встановлюємо стельові балки

Источник: hotbanya.ru

Возможно, вам понравится:

Готова лазня відео
Готова лазня відео

Пушкарский лазні обіцяли влаштувати в БЦ на 1 серпня - За бізнес-новини
Puškarskie-бань-фото-с-сайту-www.etovidel.net_. .. Відповідно до президентської листі ГК «Empire» Фоменко.Н., яка є замовникам будівництва, відкриття об'єкта «Пушкарский лазні» за вказаною адресою заплановано на 01.08.2014 ", - повідомив Полтавченко.

У п'ятірці кращих - Відомості Новосибірського обласної Ради депутатів
.. Гроші на будівництво станції знезалізнення. Завдяки обласній цільовій програмі «Чиста вода» в східному Черепаново у жителів з'явилася вода, відповідна всім санітарним нормам.Були також реконструйовані лазні, повним ходом йде газифікація сіл.

І ліс ростити, і машини збирати - Комуна
Сьогодні в коледжі безкоштовно (за вирахуванням форма тут) obučaûtsâ більш pâtisot майбутніх фахівців у галузі Forestiers і lesoparkovogo господарств, Тінь-Паркс та ландшафтного будівництва, економіки та buhgalterskogo реєстру.Михайло .. фотографія дріжджі.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Своїми Руками Проекти
  2. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Фото
  3. Будівництво колод лазні Своїми Руками
  4. Будівництво Дахи Бані Своїми Руками
  5. Будівництво Бань Своїми Руками Відео