Будівництво Лазні на Дачі Відео

Будівництво лазні з цегли на дачі
Строительство бани на даче  

Будівництво лазні на дачі

 

Перш ніж почати будівництво лазні на дачі необхідно з'ясувати особливості грунту на ділянці, вибрати матеріали для будівництва і визначитися з типом фундаменту.Найбільш доступним за вартістю є стовпчастий фундамент. Але ж для вас важливо, щоб лазня була якісною і недорогою.Однак стовпчастий фундамент підійде для легких стін. Наприклад, якщо ви вирішили побудувати дерев'яну лазню, то стовпчастий фундамент буде оптимальним вибором.

 

Якщо ви вирішили побудувати лазню з цегли, то стовпчастий фундамент не підійде.Для лазні з цегли чудово підійде стрічковий фундамент. Щоб зробити стрічковий фундамент необхідно по периметру всього будинку вирити траншею, в неї засипати подушку з піску близько 20 см, укласти арматуру і залити цементний розчин.Такий фундамент здатний витримати досить великі навантаження. Але стрічковий фундамент досить дорогою.
Фундамент палі підійде для здимаються. Якщо велика ймовірність підтоплення, то краще зупинити вибір на плаваючому фундаменті.

 

Стіни лазні можна будувати з різних матеріалів: дерева, цегли, каменю та інших.Все залежить від ваших уподобань та фінансових можливостей. Більшість людей воліють класичну дерев'яну лазню.Але в місцях, де дерево має велику вартість, можна звести баню з цегли.

 

Для лазні зазвичай використовують двосхилий дах, хоча можна зупинитися і на іншому варіанті.Двосхилий дах дозволяє зробити додаткову кімнату на горищі.Так що, якщо ви будуєте невелику баню, то такий варіант найбільш оптимальний.

 

Особливу увагу необхідно приділяти вентиляції в парилці, щоб волога не затримувалася і не ставала причиною поширення грибка і цвілі.

 

В якості покрівлі також можна використовувати різні матеріали.Зазвичай для покриття даху використовують рулонну м'яку кролю. Також часто використовуються металеві або азбестові листи.

 

Дуже важливим етапом при будівництві лазні на дачі є внутрішня обробка.Вона виробляється на заключному етапі будівництва. Для обробки парної зазвичай використовують деревину вільхи, тополі, кедра або липи.Деревина цих порід має низку якостей, які так необхідні в парній: низька теплоємність, стійкість до розколювання і розщепленню, висока вологостійкість.Крім того, деревини цих порід практично не виділяє смоли при нагріванні.

Источник: potolochki.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво патіо на дачі
Будівництво патіо на дачі

Пушкарский лазні обіцяли влаштувати в БЦ на 1 серпня - За бізнес-новини
Puškarskie-бань-фото-с-сайту-www.etovidel.net_. .. Відповідно до президентської листі ГК «Empire» Фоменко.Н., яка є замовникам будівництва, відкриття об'єкта «Пушкарский лазні» за вказаною адресою заплановано на 01.08.2014 ", - повідомив Полтавченко.

У п'ятірці кращих - Відомості Новосибірського обласної Ради депутатів
.. Гроші на будівництво станції знезалізнення. Завдяки обласній цільовій програмі «Чиста вода» в східному Черепаново у жителів з'явилася вода, відповідна всім санітарним нормам.Були також реконструйовані лазні, повним ходом йде газифікація сіл.

І ліс ростити, і машини збирати - Комуна
Сьогодні в коледжі безкоштовно (за вирахуванням форма тут) obučaûtsâ більш pâtisot майбутніх фахівців у галузі Forestiers і lesoparkovogo господарств, Тінь-Паркс та ландшафтного будівництва, економіки та buhgalterskogo реєстру.Михайло .. фотографія дріжджі.

Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні з Цеглини Відео
  2. Будівництво Цегляної Бані Відео
  3. Будівництво Лазні Фото Відео
  4. Будівництво Лазні Триває Відео
  5. Будівництво Лазні Поетапно