Будівництво Лазні Триває Відео

Як самостійно побудувати фундамент для лазні

русская баня Якою б не зібралися будувати фундамент під лазню своїми руками, для початку доведеться гарненько попрацювати безпосередньо на ділянці і провести ряд підготовчих робіт.

 

Перш за все, треба точно знати різновид грунту. Буде потрібно також врахувати її несучу здатність і вибрати спосіб кріплення.

 

У цьому випадку важливо взяти до уваги ймовірність просадок і зсувів.Для місцевостей, де вода залягає близько до поверхні, явища не настільки рідкісні.Не забудьте про ухил.

 

На мулистому грунті або грунтових масах, до складу яких входить торфянка або дрібний пісочок, лазні зводити не можна.Мається на увазі ставити несучу конструкцію прямо на грунт. Саму проблему вирішити реально.

 

Потрібно зробити пісочну подушку з крупнозернистого сировини.Товщина - 0, 2 м. Після засипки пісок треба ущільнити, поливаючи водою для кращої трамбування.

 

Вибір підстави

 

Трудомісткість, від якої залежить, наскільки швидко буде побудований фундамент, залежить не тільки від навичок, а й матеріалів зведення споруди.Наприклад, під каркасні або блокові будівлі має сенс використовувати стрічку.

 

Класичні парні, виготовлені з деревини, краще стоять на стовпах.Велике значення має також глибина закладення підстави. Розрахувати параметри неправильно, основу часто доведеться ремонтувати.

 

деревянная баня и фундамент Будуємо столбчатую несучу конструкцію

 

Якщо грунт на земельній ділянці не відрізняється високою несучою здатністю, стовпи, на жаль, не підходять.Зате вони відмінно себе зарекомендували на глині ​​або суглинках. Крім цього, стовпчасті несучі елементи гарні для грунтових мас з вмістом крупнозернистого пісочку або гравію невеликого розміру.

 

Щоб зробити фундамент під лазню своїми руками з використанням стовпів, знадобиться звести ряд конструкцій з цегляних виробів, звичайного або бутового бетону.Ставте стовпчасті елементи на відстані десь 1, 5-2 м. Причому по всіх кутовим ділянкам споруди та в областях, де стінові конструкції перетинаються між собою.Монтаж необхідний і в інших місцях, на які потім будуть впливати великі навантаження.

 

Стовпи слід ставити строго вертикально. Пояснюється це недостатньою опірністю растяжкам, що притаманне кладці з цегли із застосуванням бетону.Для цегляних стовпчастих конструкцій користуйтеся наступними розмірами - 0, 51 × 0, 51 м.Якщо збираєтеся взяти бут, розміри збільшуються до 0, 6 × 0, 6 м.

Источник: ves-fundament.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво патіо на дачі
Будівництво патіо на дачі

Пушкарский лазні обіцяли влаштувати в БЦ на 1 серпня - За бізнес-новини
Puškarskie-бань-фото-с-сайту-www.etovidel.net_. .. Відповідно до президентської листі ГК «Empire» Фоменко.Н., яка є замовникам будівництва, відкриття об'єкта «Пушкарский лазні» за вказаною адресою заплановано на 01.08.2014 ", - повідомив Полтавченко.

У п'ятірці кращих - Відомості Новосибірського обласної Ради депутатів
.. Гроші на будівництво станції знезалізнення. Завдяки обласній цільовій програмі «Чиста вода» в східному Черепаново у жителів з'явилася вода, відповідна всім санітарним нормам.Були також реконструйовані лазні, повним ходом йде газифікація сіл.

І ліс ростити, і машини збирати - Комуна
Сьогодні в коледжі безкоштовно (за вирахуванням форма тут) obučaûtsâ більш pâtisot майбутніх фахівців у галузі Forestiers і lesoparkovogo господарств, Тінь-Паркс та ландшафтного будівництва, економіки та buhgalterskogo реєстру.Михайло .. фотографія дріжджі.


Похожие статьи:

  1. Будівництво Лазні Проекти Відео
  2. Будівництво Лазні Фото Відео
  3. Будівництво Лазні на Дачі Відео