Будівництво Лазні з шлакоблоків Відео

Технологія будівництва лазні з шлакоблоку своїми руками
Баня из шлакоблоков своими руками  

Як самостійно зробити шлакоблок?

 

Шлакоблок являє собою суміш бетонного розчину з наповнювачем.Як наповнювач можуть виступати дрібний гравій, керамзітова крихта, щебінь, шлак і навіть цегельний бій.Шлакоблок можна виготовити самому, а можна придбати вже готовий виріб.В останньому випадку габарити шлакоблоку складають 390 * 190 * 188 мм. Якщо самостійно робити шлакоблок, розміри можуть бути коханими, тому іноді даний захід є більш кращим.

 

Готовый шлакоблок Для того, що б зробити шлакоблок своїми руками потрібно вибростол і спеціальна формочка.

 

Формочка може бути виготовлена ​​з дощок або металевих листів.Як перший, так і другий варіант є хорошим, все залежить тільки від ваших уподобань.Бажано створювати формочку розбірний, а не монолітної, що б процес витягування готового шлакоблоку був простішим.

 

Формочка для создания шлакоблока своими руками Що стосується вібростола, то якщо ви збираєтеся робити велику баню, а надалі плануєте і інші садові будівлі виготовляти з шлакоблоку, рекомендується купувати готовий вибростол.Так само можна зробити вибростол своїми руками, використовуючи асинхронний двигун, 4 пружини і товстий лист фанери, але в даному випадку ефективність виробу може бути недостатньою.

 

Можна так само виготовляти шлакоблоки без застосування вібростола, але в цьому випадку їх щільність, а відповідно і міцність буде нижчою.

 

Отже, співвідношення матеріалів у суміші для виготовлення шлакоблоків повинно бути наступним:

 
   
 • 7 частин наповнювача
 •  
 • 2 частини дрібного гравію
 •  
 • 2 частини грубозернистого керамзитового піску
 •  
 • 1, 5 частини цементу (використовувати необхідно цемент марки М-500)
 •  
 

Що стосується води, її кількість повинна бути певно на-віч.Зазвичай в розчин заливається близько 3 частин води. Що б перевірити чи достатньо води в розчині необхідно взяти трохи розчину в долоню, стиснути і розтиснути кулак.Якщо утворився клубок, необхідно кинути його на землю, в ідеалі грудку повинен відразу ж розсипатися.

Источник: samdizajner.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво з блоків
Будівництво з блоків
Димохід з цегли: відео
Димохід з цегли: відео

Пушкарский лазні обіцяли влаштувати в БЦ на 1 серпня - За бізнес-новини
Puškarskie-бань-фото-с-сайту-www.etovidel.net_. .. Відповідно до президентської листі ГК «Empire» Фоменко.Н., яка є замовникам будівництва, відкриття об'єкта «Пушкарский лазні» за вказаною адресою заплановано на 01.08.2014 ", - повідомив Полтавченко.

У п'ятірці кращих - Відомості Новосибірського обласної Ради депутатів
.. Гроші на будівництво станції знезалізнення. Завдяки обласній цільовій програмі «Чиста вода» в східному Черепаново у жителів з'явилася вода, відповідна всім санітарним нормам.Були також реконструйовані лазні, повним ходом йде газифікація сіл.

І ліс ростити, і машини збирати - Комуна
Сьогодні в коледжі безкоштовно (за вирахуванням форма тут) obučaûtsâ більш pâtisot майбутніх фахівців у галузі Forestiers і lesoparkovogo господарств, Тінь-Паркс та ландшафтного будівництва, економіки та buhgalterskogo реєстру.Михайло .. фотографія дріжджі.


Похожие статьи:

 1. Будівництво Лазні Проекти Відео
 2. Будівництво Лазні з Цеглини Відео
 3. Будівництво Лазні з піноблоків
 4. Будівництво Лазні з піноблоків під Ключ
 5. Будівництво Лазні з піноблоків Ціна