Оренда спецтехніки - гарантія якості і швидкості будівельних робіт


У зв'язку з активним підйомом будівництва у виробничій і будівельній галузях, розвитком машинобудування і логістики, найбільш затребуваним видом придбаного або орендованого майна стає спецтехніка. Орендувати спецтехніку можна при найрізноманітніших ситуаціях. Додатковий екскаватор може стати необхідним навіть серйозної будівельній фірмі. Купувати спецтехніку іноді не має сенсу, але ось придбати її в оренду надзвичайно вигідно. Оренда спецтехніки буде найбільш вигідним рішенням для приватника, який працює на будь-якому будівельному об'єкті.
Переваги оренди і область споживачів
Спецтехніка використовується на тих ділянках виробництва і перевезення вантажів, на яких не можуть впоратися звичайний автотранспорт. Її особливістю є непростою механізм, через що реалізація і оренда найчастіше супроводжуються додатковим придбанням запасних частин, сервісним обслуговуванням і гарантійним терміном експлуатації.

Укомплектувати свій парк автомобілів можна, або придбавши їх на особисті кошти, або скориставшись орендою. На даний момент саме другий варіант став найбільш затребуваним: річний дохід на ринку оренди спецтехніки наближається до 20% і базується на безлічі переваг:

-Ціна Придбання спецтехніки досить висока, а період окупності досить тривалий.
-Арендатори Завжди прагнуть надати великий вибір автотранспорту в робочому стані і прийняття на себе проблеми по його техобслуговування і ремонту.
-Завдяки Оренді зменшуються витрати, пов'язані з вимушеними простоями техніки.
-знижує Витрати на утримання бригади по ремонту і зарплату штатних механіків.
-Не Є обов'язковим виділення спеціального майданчика для зберігання великогабаритної спецтехніки.
Укласти договір на оренду, вам не потрібно оплачувати податок на майно.

Які види оренди існують
Для приватних компаній невеликого розміру, які потребують спецтехніки, купувати її економічно невигідно. Для них є два варіанти виходу з положення: проста оренда і лізинг.
На сьогодні в нашій країні, на відміну від європейських країн і Америки, використовується проста оренда. Відповідно до закону, вона заснована на укладенні договорів між сторонами. Пункти контрактів включають в себе:

-Відомості про обох контрагентів.
-Територія, На якій передбачається експлуатувати спецтехніку.
-Перечісленіе Всіх платежів, зокрема за доставку спецтехніки.
-Період оренди та методи виплат.
-Відомості Про страховки.

До другого варіанту збільшення власного автопарку відноситься лізинг. Періодом лізингу найчастіше є період повної амортизації орендованій спецтехніки, або перевищує його.
Лізинг являє собою індивідуальний вид оренди і підкріплюється статтею 34 ГК РФ. І все ж між лізингом і звичайною орендою існують серйозні відмінності:

-Арендатор Не має права стати господарем орендованого транспорту на підставі договору.
Сукупність розмір лізингових виплат незмінно менше вартості орендної плати.
-Як Правило, згідно з умовами контракту, орендар не несе ніякої відповідальності за вихід з ладу спецтехніки, а одержувач лізингу змушений повернути майно в справному стані і зробити ремонт за особистий рахунок.
-Бухгалтерські Розрахунки операцій з оренди набагато простіше лізингових.
-договори Оренди зазвичай підписуються строком до дванадцяти місяців, а лізинг - на довший термін - кілька років.
Розробка документації при лізингу за часом триваліша, ніж при простій оренді.  

Сервісне обслуговування спецтехніки


Найчастіше, обслуговуванням і ремонтом техніки займаються орендодавці. У разі, якщо спецтехніка купувалася за допомогою лізингу, то одержувач лізингу зобов'язаний в приватному порядку знайти компанію, що спеціалізується на ремонті цього обладнання.
Перш ніж підписати орендний договір, необхідно уважно ознайомитися з компаніями, що пропонують цей вид послуг. Якщо солідна фірма має досить відома назва, то вся її техніка проходить через технічний контроль. Спецтехніка, придбана в оренду у незнайомій компанії, може вийти з ладу безпосередньо на будівельному майданчику. В подальшому всі проблеми, пов'язані з цим, повинен буде вирішувати замовник.

Бажано відразу прочитати інформацію про орендодавців. Прекрасно, якщо у вас є знайомі, які мають досвід співпраці з фірмою і відгукуються про її діяльності позитивно. Якщо є необхідність орендувати одночасно кілька видів спецтехніки, то потрібно відшукати компанію, яка має в своєму автомобільному парку все марки спецтехніки. В іншому випадку може статися плутанина в документах.

Похожие статьи:

  1. Укладка штучного паркета самостоятельно — профессиональные советы
  2. Будівельні ліси - необхідність для будівельних компаній
  3. Особенности строительства стен в бане из кирпича