Укладання керамічної плитки

Керамічна плитка - це простий і універсальний варіант підлогового або настінного покриття для будь-якого приміщення. Плитку середньої якості традиційно використовують для ванних кімнат і санвузлів, проте зараз на вітчизняному ринку даний вид товару представлений широким асортиментом, причому, багато варіанти розроблені спеціально для кухонь і коридорів. Особливою популярність зараз користується керамічна плитка Фореста від Керама Марацці. Але укладання керамічної плитки має ряд відмінних рис і нюансів, які необхідно враховувати. 

  

Качественная реклама - это целый комплекс мер, в том числе реклама в лифтах многоквартирных домов, а также вечная реклама по телевидению, которые поднимут продажи в любом бизнесе.

 

Як мінімум, потрібно мати певний набір додаткових матеріалів:
- Малярська стрічка;
- Силіконовий герметик;
- Розпірки для плиток;
- Обробний профіль для кутів;
- Затирочний розчин.


Що стосується самої укладання, то тут все залежить від фантазії майстра, але фактично існує три основних типи:


- Пряма укладка. Тут все просто - плитка кладеться під кутом 90 °. Це найпоширеніший тип укладання, він застосовується абсолютно скрізь, де кладуть плитку.
- Укладання вразбежку. Даний тип укладання відрізняється тим, що плитка, також покладена під кутом 90 ° одна в іншу, має зсув щодо ярдів. Тобто плитка в одному ряду на кілька сантиметрів «відстає» від плитки в наступному ряду. Виходить досить ефектно і, разом з тим, абсолютно не складно.

- Косе укладання. Плитка кладеться під кутом 45 °, або навіть 60 °, зазвичай - без зміщення рядів. Малюнок косою кладки може йти як від середини приміщення, так і від будь-якої іншої точки. Найчастіше застосовується для покриття підлоги, але певні типи керамічної плитки, які укладені таким чином, відмінно виглядають і на стінах.


Проте, це лише основні способи. Залежно від типу плитки можна застосовувати абсолютно будь-який вид укладання. При цьому певні колекції керамічної плитки цілеспрямовано включають в себе складові елементи (власне плитки) різних розмірів. Вони можуть укладатися за певною схемою, а можуть - хаотично. У результаті створюється своєрідний, неповторний ефект.


В крайньому випадку, плитку можна навіть обрізати, якщо немає спеціального інструменту - звичайної болгаркою. Керамічна плитка виготовляється з досить міцних матеріалів і якісний продукт будь-коли буде кришитися або ламатися.

Похожие статьи:

  1. Що треба знати про керамічну плитку
  2. Укладання плитки
  3. Укладка паркетной доски